Wpis z mikrobloga

Zawsze przychylnie patrzyłem na #konfederacja (nie mylić z głosowaniem na nich) i pewnie dlatego oglądałem ich wczoraj na żywo w #poznan
Muszę przyznać że inwokacja Freda z Chłopaki nie płaczą wywołała u mnie niemałe źródło krindżu i zaje.ałem srogiego fejspalma xD
Raczej nie o taką nową jakość mi chodzi #polityka
Pobierz szuwarek - Zawsze przychylnie patrzyłem na #konfederacja (nie mylić z głosowaniem na ...
źródło: 9ea4569d548ff7a78b1c6dfd8a0b293a01898e4a75b22766e6f31a810b6327b2
  • 29
To że nie interesujesz się polityką nie znaczy że polityka nie interesuje się Twoją przyszłością

@ITcrowd: a nie wydaje Ci się, że gdybym nie interesował się polityką to w ogóle nie wiedziałbym co się chociażby wczoraj stało? jest pewna różnica pomiędzy posiadaniem tego wszystkiego w d... a obserwowaniem wszystkich całkowicie bezstronnie (no może jedynie z pogardą do pisu i lewicy)
A moją przyszłością nie interesuje się nikt poza mną samym
@szuwarek: @jozef-dzierzynski @Kryspin013 a co ja mam powiedzieć skoro muszę zagłosować na konfę bo nie ma na nikogo innego?


@Chris_Karczynski: "musze zagłosować na konfę" xD Ehh fanatycy.

Po pierwsze nie musisz a chcesz.
Po drugie, głosuj sobie na kogo chcesz. My tu tylko ciśniemy bekę z k0nfy i ich wyznawców oraz jakie fikoły #!$%@?ą w obronie tej żenuy sławka xD

Pewnie za kilka lat będziecie się wstydzić sławka tak jak
Po pierwsze nie musisz a chcesz

@Kryspin013: a tu się akurat nie zgodzę bo może faktycznie nie chce, ja mam dokładnie tak samo
Obecnie zastanawiam się nad dwoma opcjami - złodziejem Tuskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i memcenem z tiktoka
W ogóle jak nisko upadł poziom polityki w tym kraju że ludzie postawieni są przed takimi wyborami? Od lat wybiera się tylko mniejsze zło ale mam wrażenie
@Kryspin013: a tu się akurat nie zgodzę bo może faktycznie nie chce, ja mam dokładnie tak samo

Obecnie zastanawiam się nad dwoma opcjami - złodziejem Tuskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i memcenem z tiktoka


@szuwarek: możesz też głosować np na bezpartyjnych w swoim okręgu.

W ogóle jak nisko upadł poziom polityki w tym kraju że ludzie postawieni są przed takimi wyborami? Od lat wybiera się tylko