Wpis z mikrobloga

#blackpill #seks #pileczka #realmadryt #natura
Czyli mówicie, że jak się jest niskim to wystarczy być bogatym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kolei dziś na kanale Che América Latina w serwisie YouTube pojawił się wywiad z Álexem Peñą, który miał być tłumaczem reprezentacji Hiszpanii podczas Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku, w którym Meksykanin opisywał skandaliczne sytuacje, do jakich dochodziło w hotelu w Krasnodarze, gdzie mieszkali Hiszpanie podczas mundialu. Jedna z opisywanych sytuacji dotyczyła Daniego Carvajala, Nacho Monreala i Davida De Gei, którzy mieli próbować poderwać kelnerki z hotelowej restauracji i chcieli zaprosić je na imprezę. Jak zdradził Peña, piłkarze zaprosili również jego, by ten pomagał w komunikowaniu się z kobietami.

„Poszliśmy do hotelowego apartamentu, zamówili wódkę i fajkę wodną, a ja byłem tłumaczem. Nagle Carvajal poprosił mnie, bym powiedział jednej, że chce jej włożyć ku***a po samo gardło”, wyznał Peña, który dodał, że ubrał prośbę zawodnika w bardziej romantyczne słowa i powiedział, że Carvajal przekazuje, że „ma piękne oczy”. Ostatecznie noc z jedną z kelnerek, w której tłumacz był zauroczony, miał spędzić tylko De Gea, a Carvajal miał być wręcz wściekły, ponieważ „został odrzucony mimo bycia piłkarzem Realu Madryt”.


źródlo: realmadryt.pl
Pobierz Buberek - #blackpill #seks #piłeczka #realmadryt #natura 
Czyli mówicie, że jak się j...
źródło: 2
  • 4