Wpis z mikrobloga

@turbine: @pr0skater00 U nas (w sensie, w Polsce) to wygląda totalnie inaczej jak i ogólnie powiedzmy cała ''kultura'' dbania o samochody. To co dla wielu ludzi w naszym kraju tragedią jest na w Stanach Zjednoczonych/na Florydzie bardzo często nie zwracają nawet uwagi, tam zderzak w innym kolorze lub drzwi są normą na przykład gdzie u nas niektórzy powiedzieliby już, że to jest szrot i się zapłakali.
@lajsta77: Nic nowego, to jest akurat bardzo typowe przynajmniej na Florydzie (o innych Stanach poza Nowym Jorkiem uważanym za trochę taki osobny kraj w kraju i taką Europę Stanów Zjednoczonych wręcz nie mogę się wypowiedzieć bo nie byłem za bardzo). Tam to, że ludzie jeżdżą autami bez zderzaków jest totalnie normalne
@lajsta77 Miras taki truck raz w roku musi przejść przegląd czyli MVI. Ale na FL nie ma ograniczenia dla trucków wyprodukowanych przed 2008 rokiem, tak jak w Commiefornii.... możesz się zawsze przeprowadzić. Koszty napraw systemu oczyszczania spalin, który wszedł w 2008, w jednej ciężarówce to jakieś $20K rocznie, zgadnij na kogo moja firma przerzuca ten koszt?
@lajsta77 Pod tym względem, to najbardziej musisz uważać na pickupy. Oprócz małych rzeczy, potrafią stracić meble, appliances, kiedyś widziałem jak gość stracił nową lodówkę wyjeżdżając ze sklepu, materace, box springs, bedlinery i o zgrozo truck toppery.