Wpis z mikrobloga

Normiki do przegrywa, który nie umie znaleźć dziewczyny: No jak nie możesz znaleźć dziewczyny to się zajmij czyms innym, musisz robić rzeczy, które sprawiają ci przyjemność, a nie mieć obsesję na punkcie kobiet.

Przegryw: No w sumie racja, walić kobiety, kupię sobie lalke i będę z nią bardziej szczęśliwy niż z kobietą.

Normiki: NO JAK TY MOŻESZ RUCHAC LALKE TY JESTEŚ CHORY PSYCHICZNIE TYLKO PRAWDZIWA KOBIETA INACZEJ JESTES ULTRA CREEPEM I PSYCHOLEM NIE MOŻESZ BYĆ SZCZESLIWY Z LALKA JESTES FRUSTRATEM SEKSUALNYM PEWNIE NIEDLUGO BEDZIESZ KOBIETY ZABIJAĆ NO I TO I TO TAK NIE TO SAMO CO Z PRAWDZIWA KOBIETA, HALO MODERACJA ZBANUJCIE TEGO SZCZĘŚLIWEGO PRZEGRYWA BO RUCHA LALKE I JEST SZCZESLIWY ZAMIAST MIEĆ WIECZNA DEPRESJĘ I WALIĆ KONIA.
#przegryw #blackpill #moderacjacontent #bekaznormictwa #logikabananowegonormictwa
  • 11
@Amicia: Życie z lalką to jakaś proteza życia, tylko pogarsza realną sytuację. Nikt nie ma obsesji na punkcie kobiet. 99% #przegryw ma obsesję na punkcie seksu. A dokładnie to silne hormonalne parcie na rozmnażanie się. A jak ktoś ma na coś parcie to będzie za to słono płacił.

#samokontrola
@Ulegly_bialy_cuck: porównam to do sytuacji na wyścigach: auta stoją na linii startu, zapala się zielone światło, wszyscy ruszyli, tylko Ty zostałeś, bo silnik zgasł i nie chce zapalić. Ja w tej sytuacji mówię, wrzuć luz, puść hamulec, obsługa cię ściągnie na bok i jeśli dadzą radę naprawić to jeszcze pojedziesz w tym wyścigu. Ty w komentarzu wyżej powiedziałeś: wszyscy mają wrzucony bieg i wciśnięty gaz do dechy, a ja mam wrzucić