Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@Zbiersk: ale mi nie tłumacz xD ja oglądam i nożną i siatkę i jeszcze parę innych dyscyplin, więc mam #!$%@? na takie spiny, bardziej bekę. Po blamażu kopaczy, siatka idealne remedium po #!$%@?. No i zapomniałeś, o USA, Iranie, Argentynie, ostatnio Japonia, jakby z Kuby nie uciekali też by coś w świecie pograli.

@Nowystaryziel z Belgami akurat na blok wbił xD Kapitan to kapitan, siatkarze inaczej funkcjonują jak piłkarze.
@Zbiersk: co to za tabela z dupy xd jak oni to liczyli. Czy gwiazdy siatkówki mają te 30 procent followersów co piłkarze? Czy artykuły o siatkówce mają 30% komentarzy i realcji co te o piłce nożnej
Nie sądzę. Chyba jak ktoś raz w życiu zobaczył jakiś mecz siatki skacząc po kanałach to został zakwalifikowany jako kibic siatkówki.
Kurek to już akurat nie gra, wzięli go za zasługi głównie dla medalu- ewentualnie pomaga w przygotowaniach. Zdziwi mnie jak zostanie wpuszczony w finale chociaż na jedną akcję.


@Nowystaryziel: przecież jest kontuzjowany i dlatego nie gra. Myślisz, że wariant ze Śliwką na ataku byłby grany ze zdrowym atakującym w ataku? To nie kadra kopaczy (po czole), że ktoś za zasługi robić atmosferę jedzie.