Wpis z mikrobloga

Oskarżyłam kogoś niesłusznie o oszustwo. #!$%@?łam przez telefon. Jakby było mało w w naszym środowisku powiedział o tym, a teraz okazuje się, że się skompromitowałam. Dowodem są kamery. Teraz będzie drama ze świadkami itd.Nawet nie zapytałam, tylko #!$%@?łam. Ta osoba nawet się popłakała.
Jezu jaki wstyd,teraz będzie afera z innymi oosbami, jestem spalona.
#!$%@?, nigdy nie #!$%@?łam takiej akcji.
To było wtedy kiedy dostałam hipomanii i poprostu nie pamiętam co się wtedy działo.
Teraz to się ludzie kapną, że ja jestem chora psychicznie.

#depresja #zalesie #kompromitacja. #p0lka
  • 86
@Zoyav: Dla mnie gorsza jest opinia niż jakaś sprawa w sądzie. Wyrzuty sumienia będę miec zawsze.Ja taka nigdy nie byłam, nigdy nie robiłam takich rzeczy. Mam wrażenie, że mózg mi wyparował
@Ana77: no cóż, jak ci zależy na tej osobie czy tam ludziach, to polecam prawdę i zadośćuczynienie. Tylko nie pierdól, że nie chcesz się usprawiedliwiać chorobą czy coś tam. Usprawiedliwianie się byłoby słabe gdyby nie było zadośćuczynienia.
Jeśli nie zależy ci na tych ludziach tylko ci po prostu wstyd to przeproś i tyle albo zrób jak uważasz. Ja mam #!$%@? w ludzi z którymi mam dalsze relacje niż przyjaciel, więc może
@Yolanty: To całkiem obcy ludzie, mnie chodzi o to, że ja taka nie jestem, jak dotąd uważano mnie za spokojną i normalną osobę.
O chorobie nikomu nie mówię, to nie chodzi o usprawiedliwianie się, sama się sobie dziwie
@Ana77: Ciesz się, że nie poszłaś w tango z jakims randomem i nie oskarżyłaś go o gwałt. GOść jeszcze ze 3 miesiące byłby gnębiony w areszcie zanim by się sprawa wyjaśniła. A tak - powołaj się na swoją chorobę psychiczną.

To co tam - zakupiłaś panele i się rozmyśliłaś?
@k_suchy: Gdyby mi nie było szkoda to bym nie pisała i nie żałowała tego. Miałabym #!$%@?. Problem w tym, że jeden błąd i juz nikt ci nie da szansy.
@Ana77: lol, daj komus do reki tysiac zl i tyle, przepros

no chyba ze chora psychicznie by rozdawala pieniadze jak idiotka XD

chcesz wyjsc z twarza to po prostu zaplac, ludzie lubia pieniadze i kiedy boli, strata tysiaca juz troche boli