Wpis z mikrobloga

Mirki zastanawiam się nad zmianą dwóch monitorów + laptop na jeden ultrawide. Obecnie mam po lewej stronie monitor 24 cale, a po prawej 32 cale i po środku stoi laptop, na którym pracuje (bez zewnętrznej klawiatury) (tak jak na zdjęciu). Wydaje mi się to nie do końca ergonomiczne i zastanawiam się nad sprzedażą moich dwóch monitorów i kupieniu jednego 49 calowego ultrawide i postawieniu laptopa w kąt i podłączeniu zewnętrznej klawiatury. Nie gram w żadne gry, zależy mi tylko na pracy

Na allegro znalazłem coś takiego

https://allegro.pl/oferta/monitor-dell-ultrasharp-49-u4919dw-dual-qhd-ips-13756628784

#komputery #homeoffice #pracazdalna #monitory
Pobierz JaTobieTyMi - Mirki zastanawiam się nad zmianą dwóch monitorów + laptop na jeden ultr...
źródło: bbf65ca44ac8b8c9c845a28a6100
  • 3
@null_ptr: O, piękny argument za fizycznym podziałem ekranu. Wszystkie programy do konferencji udostępnią całą szerokość ekranu, a przy dwóch monitorach masz jedną przestrzeń na udostępnianie i jedną roboczą którą widzisz tylko Ty.

Dla mnie te monitory ultrawide zawsze były takim chwiejnym wynalazkiem właśnie o ten podział ekranu w oprogramowaniu, a teraz uświadomiłeś mi że jest jeszcze lepszy powód za dwoma monitorami.