Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś nie widzi nic zdrożnego a tańcu Anki to dopiero widać jaki ma brak obycia z płcią przeciwną.

Każda kto choć raz miał sytuację, że podobał się innej osobie (i Vive Versa), ale wiedział, że nigdy nic z tego nie będzie, ten wie jaki intensywny potrafi być nawet zwykły dotyk. Nie mówiąc już i jakiś niby przypadkowych otarciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A on ją normalnie maca, w drugą stronę zresztą też. Obaj są podjarani, a potem się #!$%@?.

#lewandowska
  • 8
@paliwoda: ja wiem że cię nieuk robił więc masz traume i wszystkich tak nazywasz... tak poprafiaj mnie palihvju xD
widzisz co w życiu osciągnąłeś ? XD
NIEUKU XD

a ty wyrwałeś kiedyś dziewczynę? aaa nie bo siedzisz na wykopie i poprawiasz ludzi XD lubią cię ludzie pewnie taaa XD
@marek-termanowski: Gdyby Lewandowski też chodził z nią na te tańce i tańczył też z innymi partnerkami to jeszcze pół biedy.
Ale tutaj Lewy ją puszcza na te tańce samą ona wrzuca filmy jak się ociera pierogiem i myśli, że jest wszystko spoko bo jej Lewy pozwolił. Kobiety muszą się nauczyć, że jak facet na coś pozwala to nie zawsze oznacza że nie widzi w tym nic złego.
Czasami sprawdza czy kobieta