Wpis z mikrobloga

@gluchowsto jaki to jest burak, wiem ze robi marne prowo ale wiedząc że jest beztalenciem w każdej dziedzinie życia a jego pozycja to jest fart i dysmózgia dzieci 8 lat temu których rajcowało nadmierne przeklinanie i wyzywanie matek w necie powoduje u mnie wylew do mózgu. Już pokazał swojego skilla w oktagonie jak się łzami zalał, po czymś takim powinien być ostatnia osoba która próbuje prowokować ludzi w necie w ten sposób
  • Odpowiedz
@gluchowsto: może I założy zegarek za 200k, ale ten debil żyje ciągle w strachu, on boi się wyjść z domu bez 10 gazów łzawiących schowanych w swojej #!$%@?. Bardzo mały zakompleksiony czlowiek
  • Odpowiedz
@lukiboss: tak mógłbym #!$%@?ć hajs na parę takich zegarków jakby mi coś #!$%@?ło, ale ile bym nie posiadał to kupno takiego zegarka będę łączył z kompleksami i wsiórstwem
  • Odpowiedz
no tak, ale wciąż ma zegarki które warte są więcej niż mieszkanie wielu z wykopków

tak, serio stać Cię na zegarek za 190k? No odpowiedz poważnie


@lukiboss: czy ty właśnie wyceniłeś mieszkania większoścy wykopków na 190-380k?
  • Odpowiedz
@gluchowsto: Rozsądni ludzie którzy doszli do pieniędzy ciężką pracą nie afiszują sie tak mocno i perfidnie w internecie zwyczajnie tego nie potrzebują, tutaj mamy przykład wodogłowia i prymitywnego myślenia
  • Odpowiedz
@gluchowsto: co śmieszne za zbuntowanego nastolatka go czasem obejrzałem bo był "śmieszny" Tak drodzy państwo Kwidzyn zarzynana świnia. Powrót na YT się oddala a z kicka już tak nie wyżyje xD wcale mi go nie szkoda.
  • Odpowiedz