Wpis z mikrobloga

Komentuję #hotelparadise od pierwszego sezonu i muszę przyznać, że poziom wpisów i komentarzy na tagu się niestety obniżył. Mam wrażenie że w pewnym momencie był duży napływ jakiś lasek z fb.

Najlepiej to pokazuje przykład Rocha. Można o nim powiedzieć dużo, ale połowa wypowiedzi o nim skupiona jest na kwestionowaniu jego orientacji czy pisaniu jaki to nie jest zniewieściały...
  • 10
@TroszkeUroczy: jako osoba niekomentująca orientacji i omijająca takie wpisy szerokim łukiem muszę przyznać, że nie zauważyłam jakiegoś znaczące wzrostu liczby tego rodzaju komentarzy. Zawsze były. Trudno mi teraz sobie przypomnieć o kim i kiedy najwiecej, ale chyba w edycji 5. Głównie o JJ i Grześku. Kacper tez się wtedy na takie podejrzenia załapał.
Ale mogę się mylić.
@TroszkeUroczy: Czy można o nim dużo powiedziec, to polemizowałabym . Być może i kwestionowana jest jego orientacja i może to na 1 rzut oka wygladać na homofobiczne podjazdy, ale chyba nie w tym rzecz. Bardziej chodzi o ten jego samozachwyt, o jego niemęskie zachowanie, brak zainteresowania kobietami ( mam wrażenie, że jak z nimi rozmawia, to głównie po to by usłyszec, żę się im podoba ), niż o to, że faktycznie
@TroszkeUroczy: bardziej mnie interesuje jego zachowanie. Jako była fanką tagowego klubu jestem nieziemsko zawiedziona. Nieistotne było dla mnie, czy jest mniej, bardziej czy średnio męski. Zmylił mnie jako człowiek.
I tak - odpowiem na niezadane pytanie :) - na podstawie tych zmontowanych zlepków można - w niektórych przypadkach - zobaczyć, jakim się jest człowiekiem.
@TroszkeUroczy: bo jest zniewieściały. W mowie, geście, sposobie bycia. Na początku jeszcze się pilnował. Nie tylko w udawaniu innego człowieka, ale również ukrywał jak na prawdę mówi i się porusza. Niestety dla niego wyszło szydło z worka. To ja sobie pozwolę ja jeszcze jeden podjazd i stwierdzę, że na bank ma malutkiego siusiaka. Taki smutny korniszonek.
@LilijkaK: @paranoia800: @TroszkeUroczy @Rosalinea jak dla mnie nie ma w nim nic zniewieściałego. Bardziej go widzę jako takiego „młodzieńca” albo wrażliwca - to laska się tez może podobać. Mnie śmiesza te rzekome komentarze, ze on jest gejem, bo dla mnie są lekko żałosne + nie widziałam żeby kiedykolwiek napisała to jakas kobieta. Także widać, ze pewne cechy, które według facetów u hetero kolesi są „zniewieściałe” wcale nie są tak odbierane
Najlepiej to pokazuje przykład Rocha. Można o nim powiedzieć dużo, ale połowa wypowiedzi o nim skupiona jest na kwestionowaniu jego orientacji czy pisaniu jaki to nie jest zniewieściały...


@TroszkeUroczy: no ale co innego można o nim pisać?co odcinek pokazuje jakie dno w nim siedzi ,ocena wynika z tego co widzimy ,więc? uważasz inaczej
pisz tutaj :)
@faantasy: dla Ciebie nie, a dla mnie jest bardzo zniewieściały. Na prawdę taka typowa ciota - i nie ma to nic wspolnego z gejami. Wrażliwiec? Śmiechłem „w #!$%@?”. Manipulant, który urabia te gąski jak chce. O tych laskach tez to słabo świadczy. Żałuje, że w tym sezonie nie ma żadnego „wyjasniacza”. Bo temu kolesiowi potrzebny jest upadek na pysk. I to bolesny.