Wpis z mikrobloga

Film z Infiltracją Sekty zostanie usunięty przez Youtube, a na kanał zostanie nałożone ostrzeżenie, ponieważ jest na nim ... filmik z TikToka. Ten filmik, to rzucająca pieniądze dziewczyna z podpisem "Kiedy 1,5 zaczynałaś biznes sama a teraz jesteś częścią zespołu najbogatszych młodych ludzi w Polsce".
Już wiemy dlaczego nie powstają na nich filmy na Youtube - są perfidnie cenzurowane. Trzeba będzie zrobić dużą serię na kanale o Sektach, bo jeśli członkowie sekt chcą cenzurować krytykę ich działalności i tak ma wyglądać nasze społeczeństwo, gdzie oszuści są promowani przez algorytmy, a krytyka tego jest usuwana, to ta sprawa staje się pilna i należy nagłośnić edukację na temat sekt oraz zagrożeń związanych z nimi.

#mlm #frajerzyzmlm #rozwojosobistyznormikami #afera
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Film z Infiltracją Sekty zostanie usunięty przez Yout...

źródło: Nowy projekt (4)

Pobierz
  • 52
@TrzezwyIrlandczyk: W tym wypadku nie ma takiej opcji, nie mam żadnego prawa związanego z tym filmem, nie mogę nawet wyciąć jakiegoś fragmentu lub zamazać w edytorze. Miałeś kiedyś taką sytuację, że youtube tworzy zegar bomby i informuje że DECYZJA została podjęta, że film zostanie usunięty za 7 dni, a Ty masz roszczenie? Jak popytałem innych twórców, nikt nie miał takiej sytuacji. Brak możliwości odwołania się.
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Zawsze przy takich akcjach była ta opcja, choć przyznam, że dotycząca filmu na platformie oflagowana przez Content ID, nie przez zgłoszenie z innej platformy. Może ktoś większy z numerem telefonu będzie w stanie ruszyć temat - @audyt-obywatelski @MG78 ? Trochę absurdalne, że nie masz tej opcji, bo w takiej formie można zgłosić każdy film powołując się na "niby" posiadanie praw i zamknąć (systemową) drogę odwoławczą.

Przy czym sprawdź jeszcze dokładniej,
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Co do #!$%@?... Są jakieś instytucje na to? Może jakaś skarga do organów nadzoru medialnego na próbę tłumienia / cenzury przekazu przez Youtube w celu ukrycia działań szkodliwych społecznie? Niech się pisowskie instytucje wykażą - nawet jak odrzucą, to coś będą musieli odpisać.

https://www.gov.pl/web/krrit/komunikat-przewodniczacego-krajowej-rady-radiofonii-i-telewizji-w-zwiazku-z-nieprawdziwymi-informacjami-w-sprawie-kary-nalozonej-na-lukasza-poszwe2

https://www.gov.pl/web/krrit/informacja-dla-osob-publikujacych-materialy-wideo
@TrzezwyIrlandczyk: @ArseneWengerTheAnimatedSeries jakbym miał "zgadywać"(bo nie zapoznałem się ze wszystkimi okolicznościami), to sprawa najpewniej wygląda tak:
- film który został wykorzystany(nawet jeśli to kilka-kilkanaście sekund), stanowi całość lub znaczącą większość konkretnego materiału z innej platformy, a w związku z tym praktycznie zawsze będzie się to wiązać z możliwością skutecznego wysunięcia roszczenia przez twórcę. Dodatkowo nie jest on zatrzymywany i komentowany w trakcie jego trwania, tylko najpewniej już po, albo komentarz nie