Wpis z mikrobloga

Co do wojny kto jest lepszym kierowcą.
Kobieta czy mężczyzna.

Zauważyłem kolejną prawidłowość u różowych.

Otóż mam zwyczaj mrugac dlugimi gdy kierowca z naprzeciwka jedzie z wyłączonymi światłami. Przez całą swoją karierę kierowcy może ze dwa razy facet nie zareagowal na moj sygnal.

Natomiast różowe nie reagują nigdy. Nie widzą mrugniecia dlugimi. Wogle nie widza, ze jade. Mozg pewnie zresztą i tak nie przetworzyl by mojego zamiaru do czasu zakończenia podróży przez babe. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#bekazrozowychpaskow #kierowcy #prawojazdy
erebeuzet - Co do wojny kto jest lepszym kierowcą.  
Kobieta czy mężczyzna. 

Zauważy...

źródło: temp_file6113462321082472910

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 161
@erebeuzet W ogóle różowe mniej myślą na drodze. Jeśli ktoś z życzliwości ustępuje Ci miejsca w ruchu ulicznym to jest 95% szans, że będzie to facet- źródło IDzD (Instytut Danych z Dupy).
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Aż mi przypomniałeś: jechałem motorem i kobieta wymusiła pierwszeństwo - udało mi się w porę wyhamować. Dogoniłem ją na następnym skrzyżowaniu i pytam czemu nie ustąpiła pierwszeństwa - zaczęła mnie obrażać i mówić, że to ona ma pierwszeństwo. Tłumaczenie, że ustępuje się tym z prawej przy równorzędnym spowodowało u niej tylko wzrost agresji. Współczuję jej facetowi
  • Odpowiedz
  • 20
@Hrjk a tera, kozaku podaj ilosc kierujacych mezczyzn w stosunku do kobiet i ilosc kierujacych mlodych mężczyzn w stosunku do mlodych kobiet. Wtedy będziesz mógł zamykac.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: ha, to spróbuj mrugnąć jakiejś lace na autostradzie - ty jedziesz lewym pasem, ona prawym, widzisz, że zbliża się do ciężarówki, mrugnij jej, żeby sobie wjechała na lewy - nichuuuuuja możesz #!$%@?ć długimi jak stroboskop, ona tego nie zaczai i wyhamuje do 90 bo boi się nie wjechać na lewy xD
Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że gro facetów przy tym manewrze też nie ogarnia co się #!$%@?
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Kobiety są zdecydowanie lepszymi kierowcami.
Jeżdżą spokojnie, wykorzystują samochody do tego do czego były stworzone - przemieszczania się.

Natomiast mężczyźni (szczególnie p0lacy) to w dużej liczbie sfrustrowani nieudacznicy, którzy muszą przedłużać sobie #!$%@? brawurą na drodze.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Oczywiście że widzą, tutaj masz szcsegóły:
"Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.

- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W mięsnym, hihihi
- Zajebiście! Dawno się nie widziałyśmy. Kiedy ostatnio? U Marcina na melanżu? Naprawdę zajebiście hihihi.
- U Maćka i Magdy się widziałyśmy chyba
-
  • Odpowiedz
@erebeuzet: kiedys mruglem chlopu z naprzeciwka, wlaczyl swiatla i widze, ze sie smieje do mnie. okazalo sie ze tez jechalem bez swiatel xD
  • Odpowiedz
  • 0
@erebeuzet a kierowców leworęcznych? A kierowców Renault? A kierowców o rudych włosach?

#!$%@? masz proste statystyki. Kobiety jeżdżą spokojniej i nie powodują tyłu wypadków.
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja: o to to. Ja już się powoli oduczam tej uprzejmości, bo może 1 na 5 przypadków kierowca zrozumie moje intencje, że chce go wpuścić.

W ogóle kurna 90% jeżdżących po autostradzie to jakieś zombie które skapnie się, że będzie chciało wyprzedzic lewym dopiero wtedy, gdy dojedzie 30 metrów za tira. I potem mesz takie sytuacje, że ktoś nagle włącza kierunkowskaz i zaczyna wyprzedzanie lewym rozpędzajac się od 90. Ha tfu
  • Odpowiedz
@erebeuzet: ja bym dodał jeszcze jedna statystykę.

80% skrecajacych w lewo od prawej krawędzi drogi tak, że blokują ominięcie od prawej strony to będą baby. 10% to stare dziadki w Matizach.

Kobity jakoś strasznie się boją stanąć po środku drogi, przy lewej krawędzi.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Jak weźmiesz pod uwagę ile osób faktycznie na co dzień prowadzi samochód, a nie tylko te z prawem jazdy to statystyki mogą wyglądać już zupełnie inaczej. Mężczyźni posiadają więcej samochodów, stąd też powodują więcej wypadków.
  • Odpowiedz