Wpis z mikrobloga

Masakra, ile się naczytałem bzdur ostatnimi czasy czy ludzie z tego kraju są upośledzeni, że są wstanie w jakikolwiek sposób nawet pomyśleć, że za Michniewicza było dobrze bo przynajmniej awansowaliśmy i były jakieś sukcesy. Czy macie jakąś godność, że ten niby "historyczny" awans z grupy uważacie za sukces?
Gdzie zawodnicy z Argentyny wypowiadali się, że Polacy ich prosili by im więcej nie strzelali, gdzie Tagliafico na swoim streamie ciśnie bekę, że jakiś "Polak prosił, żebyśmy nie atakowali" to jest ten mityczny awans? Gdzie Argentyńczycy dosłownie zdeptani naszą reprezentacje i widać, że odpuścili sobie jak już mieli pewny wynik(jak ktoś nie wierzy to proszę sobie obejrzeć powtórkę tego meczu) bo wyjście Polski z drugiego miejsca to dla nich spoko wynik bo się nie lubią z Meksykiem.
Miejcie chociaż odrobinę godności i przestańcie powielać mit, że ten awans przez agenta 711 to wielki sukces reprezentacji Polski.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 27
@kamil-talaga-18: ułożyły mu się mecze w dobrej kolejności a i tak #!$%@?ł pierwszy mecz wystawiając na Meksykańskich knypków naszych, Szymańskiego, Kamińskiego, zamiast dużych chłopów do dośrodkowań.
@Matpiotr: no jak dla Ciebie takie wyjście z grupy to sukces to widać dlaczego w tej reprezentacji się nie powodzi bo się zadowalacie takim gównem i rozczulaniem jaki to wielki sukces, mentalność zwycięzców xD
Niby czemu Tagliafico ma kłamać jak ten stream był już po wygraniu mistrzostwa świata?

Nicolas Tagliafico: „W meczu z Polską po pierwszym naszym golu oni nie chcieli już więcej grać. Kiedy zdobyliśmy drugiego, około 60. minuty jeden
@Matpiotr: ale to ty dopisałeś sobie, że ja uważam ich okres za sukces xD jedynie co stwierdziłem, że u Sousy było widać jakąś poprawę stylu gry, ale żeby to był jakiś sukces to nie było nic takie więc nie wkładaj nie moich słów w moje usta.

Co mówili Polacy o Argentyńczykach? że prosili się Polaków by im odpuścili? xD
@kamil-talaga-18: #!$%@? co ty #!$%@?, w co z tymi patałachami dało radę by jeszcze wygrać? Skończył się peak Lewandowskiego, Zielińskiego, Krychowiaka itd. Grają totalne gowno, nawet w swoich klubach, #!$%@? na obronie jakieś #!$%@? bez charyzmy, Betoniarek, Kedziora a kiedyś? Pazdsn co poskromił Cristiano czy Glik, żadnego wonderkida typu Kapustka czy Bielik, samo gowno, porównaj skrzydła teraz a kiedyś, z tego gowna nikt nic nie ulepi i już niektórzy nie robią
@kamil-talaga-18: patrząc na wszystkie wtopy na mundialach gdzie nigdy nawet blisko awansu nie staliśmy remis z Meksykiem i wygrana z Arabia nie są takim złym wynikiem. Przegraliśmy 2:0 z mistrzem świata i mieliśmy fajne minuty z wicemistrzem. To wielki sukces dla kogoś kto rozumie jak daleko jest Polska z Krychowiakiem w składzie od czołówki. Oczywiście eksperci mówili że powinniśmy mierzyć jak Maroko, ale w praktyce stoimy obok Walii i Albanii, a
@kamil-talaga-18: Michniewicz wbrew pozorom w krótkim czasie przed mundialem dobrze przygotował taktycznie zespół.

Jesteś przesiąknięty narracją emocjonalnych wykopków, tych samych którzy do Kataru nie chcieli brać Szczęsnego xDDD

Krótki czas Michniewicza oznaczał brak szukania zastępców dla powolnych Glika i Krychowiaka co wiązało się z bronieniem blisko bramki. Z kolei bronienie się blisko bramki mocno ułatwiało robotę Szczęsnemu, sporo obronionych strzałów z relatywnie kiepskich pozycji, mało wychodzenia z bramki. Szczęsny dodał też
@Brzychczy: to ty teraz dopisujesz narracje jakąś z odpuszczeniem przez Argentynę. Domysły, a ja Ci podałem na talerzu co sam zawodnik który grał w tym meczu.
„W meczu z Polską po pierwszym naszym golu oni nie chcieli już więcej grać. Kiedy zdobyliśmy drugiego, około 60. minuty jeden z Polaków powiedział do mnie, na ile potrafił po hiszpańsku: nie atakujcie więcej, proszę! Kolejny gol mógłby ich wyeliminować”.

Moje tezy są bardziej prawdziwe