Wpis z mikrobloga

Da się ściągać serialowe torrenty przez Alldebrid? Bo torent z pojedynczym filmem gdy wrzucę to przerabia link i można ściągnąć. Ale jak już jest cały sezon serialu, to wybiera sobie jeden odcinek i to ściąga, a chciałbym całość. Da się to w jakiś sposób przestawić albo inaczej obejść?
Taguję też #kodi bo wiem, ze real debrid współpracował z tym, ale jak jest z Alldebrid? Da się coś takiego tam zrobić?

#debrid #kodi #piractwo #torrent
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@estenten: coś ciężko mi uwierzyć. W takim razie do tej pory nie znalazłem jeszcze takiego torrenta

. Jeżeli źródło ma cały sezon

Co masz na mysli. Że jedna osoba ma wzsystkie pliki i udostępnia, a nie część od jednej a część od drugiej tak?
  • Odpowiedz
@coolcooly22 no tak, załóżmy że szukasz trzeciego odcinka drugiego sezonu serialu o nazwie ABCD i RD wypluwa źródła:
ABCD S02S03 - obejrzysz/ściągniesz tylko jeden odcinek
ABCD S02 - obejrzysz/ściągniesz cały sezon "w jednym miejscu"
  • Odpowiedz
  • 0
ABCD S02 - obejrzysz/ściągniesz cały sezon "w jednym miejscu"


@estenten: piszesz w teorii czy serio ci kiedyś wypluło cały sezon?..
Bo z ciekawości wklejam różne seriale i w żadnym tak się nie dzieje. Dziwnym trafem zawsze wypluwa pierwszy odcinek a nie np ze środka
  • Odpowiedz
  • 0
@estenten: o kurczę blade. Zadziałało. Fajnie. Dawno mi tak ktoś nie pomógł. Dzięki!
A jest tam może coś w stylu podglądu ściągania? Tzn ile procent do końca itd :D Bo właściwie to tak po omacku się ściąga i pliki są, czasem da się włączyć a nie dociągnięte do końca
  • Odpowiedz