Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@6aesthetic9 ale ogólnie w świecie przyrody to właśnie faceci są „ładniejsi” bo muszą zabiegać o względy kobiet.
Tacy zdrowi ludzie, mówię o takich prostych ludziach, wysportowanych to obiektywnie właśnie to faceci mogą uchodzić za ładniejszych tylko, że jesteśmy facetami i ciężko nam to ocenić.
  • Odpowiedz
niby tak, ale jednak do kobiet to mi fujara się podnosi a do facetów nie

skomplikowane to


@Hissis: Musisz użyć swojego zmysłu estetyki oraz rozumu a nie przełącznika w ciele co mówi czy pompować gdzieś krew czy nie. Pokonaj swoje zwierzęce instynkty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: Mężczyzna dobrze zbudowany roztacza wokół siebie boski majestat. Kobieta z tymi workami tłuszczu zwanymi piersiami wygląda zwyczajnie obrzydliwie.
  • Odpowiedz
  • 12
@6aesthetic9 jeśli dla Ciebie fjut jest bardziej majestatyczny od kobiecego ciała to mam złą wiadomość.


Są kobiety które nie muszą się mocno malować, a samym uśmiechem sprawiają, że świat wokół nich promienieje i każdy musi chciaz na nie zerknąć.


  • Odpowiedz
@6aesthetic9: Piękno zewnętrzne to tylko przejawienie piękna wewnętrznego. Dlatego dziewczyny uśmiechnięte, z chęcią do życia przyciągają jak magnes pomimo braku lub nadmiaru czegoś tu i tam.
  • Odpowiedz
Bo do brzydkie i śmierdzą.


@PonuryBatyskaf: na pewno to te z ktorymi miales stycznosc. Raczej pozostalli sie z marginesem nie zadaja.

Do tego wieczne problemy z tzibą. Jak nie świąd, to upławy, grzybica i nietrzymanie moczu.


Chyba u ciebie na dzielni tylko takie przebrane egzemplarze.

A tak podpowiem, ze tego typu problemy u kobiet zwiazane sa ze wspolzyciem (czesto partner nie choruje, ale zaraza) i braniem tabletek antykoncepcyjnych.
Nie trzymanie moczu,
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: niby tak, ale jednak do kobiet to mi fujara się podnosi a do facetów nie

skomplikowane to

z fartem


@Hissis: z jednej strony racja, ale z drugiej to mam taką myśl - są takie rzeczy że powiesz, że coś jest piękne - małe kotki, pieski, kwiaty, dzieło sztuki, zajefajne auto czy coś - ale fujara wcale Ci się nie podniesie.
No więc moim zdaniem niekoniecznie reakcja fujary musi wyznaczać
niezly_softcore - >@6aesthetic9: niby tak, ale jednak do kobiet to mi fujara się podn...
  • Odpowiedz