Wpis z mikrobloga

i to jest efekt tej durnej nagonki Kumratów i Braunistów. Patologia podłapuje taką gadkę, a potem ruskie media będą miały używanie, że "w Polsce Ukraińców biją!".


@missioncritical: Kompletna bzdura. Po pierwsze nie ma żadnej nagonki. Nawet najbardziej radykalni Kamraci nie nawołują do bicia przypadkowych taksówkarzy. Ustawiasz sobie winnych tak jak ci wygodnie i jak pasuje do narracji, a w rzeczywistości jest to gówno prawda. Po drugie każdy jest odpowiedzialny tylko i
Sprzeciwiam się usprawiedliwianiu patologii czy bandyckich czynów


@Jah00: Ale piątą kolumnę Jaszczura i kolegów już usprawiedliwiasz? xD Trzeba mieć zdrowo narobione pod kopułą, żeby tę bandę pożytecznych idiotów w widzieć choćby w neutralnych barwach.
@Escalade: A czy oni zrobili coś złego, że trzeba ich usprawiedliwiać? Chyba, że uważasz, że wolność słowa to jest coś złego, to nie mam pytań.
@Jah00: Nawet nie wiem gdzie zacząć wymieniać. W co drugiej wypowiedzi ich wierchuszki wybija coś złego. Ich prawo pleść durnoty, moje za to ich oceniać i nazywać ich wprost pożytecznymi idiotami na kremlowskiej smyczy. Ale dyskusja na ten temat z fanem Konfederusi to jak rozmowa o zbrodniach Rosji z pracownikiem Pierwyj kanału.
@vulfpeck: Wycier polacki, #!$%@? za 3k na magazynie i gra wielkiego filantropa jakby utrzymywal 5 uchodzcow. Dojechac robaka kara finansowa zeby przez nastepne 5 lat musial brac nadgodziny.
@vulfpeck: najlepsze, że ponoć #!$%@? patus sam #!$%@? jako podnóżek w Norwegii xD Tego drugiego ponoć złapali jak na lotnisku chciał #!$%@? do Oslo. Patopatrioci, komuś wytykają, że przyjeżdza sobie dorobić, a sami #!$%@? siedzą w Norwegii, ja #!$%@? jaki dzban xD Trochę wiekszy typ w taksówce i by tych alkusów poskładał na pierwszych światłach.
jakby mi kazał nie pić jakbym chciał wypić to bym go też wyjaśnił nieważne czy byłby Polakiem czy Ukraińcem czy #!$%@? Mudżahedinem


@shakerti1: alkoholizm można leczyć, może jeszcze nie jest dla Ciebie za późno.
jakby mi kazał nie pić jakbym chciał wypić to bym go też wyjaśnił nieważne czy byłby Polakiem czy Ukraińcem czy #!$%@? Mudżahedinem


@shakerti1: nic byś nie zrobił.
@vulfpeck: Żeby się cokolwiek zmieniło w tym kraju, trzeba zacząć penalizować i ostracyzować używanie używek, ale przede wszystkim alkoholu. Żadna używka (może poza cięzkimi dragami) nie wpływa tak negatywnie nie tylko na samego użytkownika ale także na wszystkich dookoła niego. Ale niestety jeszcze pokolenia przeminą, zanim ludzie przestaną gloryfikować upijanie się jako metodę zabawy ...