Wpis z mikrobloga

#tldr: Powoli zbliżam się do 18 litrów oddanej krwi i chciałbym zapytać o formalności z tym związane.

Większość donacji mam w Krakowie, ale mam też jedną donację z innego RCKIK i jeszcze parę donacji z jeszcze innego RCKIK. Co więcej, kiedyś zapomniałem czerwonej książeczki więc nie wszystkie donacje mam do niej wpisane. Jak wygląda w takim wypadku procedura zliczenia wszystkich donacji ze wszystkich RCKIK? Czy donacje mogą być zaliczone na podstawie czerwonej książeczki czy muszę mieć inny rodzaj potwierdzenia?

Zgaduję że muszę dostać potwierdzenie na piśmie od 2 pozostałych centrów krwiodawstwa i donieść je do Krakowa (gdzie mają w systemie moje donacje z tego miasta) i to sumujemy. Dobrze mi się wydaje?

#barylkakrwi #krwiodawstwo #kiciochpyta #rckik
  • 2
  • Odpowiedz
@okmanek: dobrze zgadujesz
ale najlepiej wpierw zapytaj w swoim RCKiK, coś dzieje się w temacie integracji systemów więc może uda się uniknąć biegania z papierami
ostatecznie gdy będziesz miał papier potwierdzający oddanie 18l to idziesz z tym do PCK (znów dobrze podpytać w RCKiK)
legitymacja jest gotowa zazwyczaj w ciągu tygodnia - dwóch

w Krakowie legitymacja + dowód tożsamości dają Ci darmową komunikacje miejską bez żadnych dodatkowych papierów/biletów
  • Odpowiedz