Wpis z mikrobloga

@xxxxx1209: Widać, że Alicja czyta tag. Polemizowałbym z tym "Łucja nie zrobiła dobrego pierwszego wrażenia" - po prostu wszystkim dziewczynom zajrzał strach w oczy i zaczęły zachowywać się nieracjonalnie, bo ich dotychczasowa, dwudniowa sielanka (a raczej ich pewność siebie) w Hotelu zatrzęsła się w posadach. Niemniej takiej refleksji oczekiwałoby się od każdego uczestnika, więc i tak props, że jakiś potencjał ludzki w niej drzemie i napisała te słowa.
@perelkaa: Dokładnie. Łucja mogła dostać rykoszetem za swoje zblazowane i chamskie koleżanki z Hotelu, bo ja po obcowaniu kilka minut z tymi ludźmi i jeszcze świadomości, jak mnie przywitali, a co za tym idzie, co prawdopodobnie knują i jak będą wyglądać kolejne godziny też nie byłbym żadną oazą spokoju, tylko już snuł milion teorii w głowie, zamiast bawić się z nowymi znajomymi w programie rozrywkowym. Jejku, jak to się pisze, a
@metalfaceee:

Polemizowałbym z tym "Łucja nie zrobiła dobrego pierwszego wrażenia" - po prostu wszystkim dziewczynom zajrzał strach w oczy i zaczęły zachowywać się nieracjonalnie, bo ich dotychczasowa, dwudniowa sielanka (a raczej ich pewność siebie) w Hotelu zatrzęsła się w posadach.


Akurat Łucja razem z Sabiną nastawiała Michała przeciwko Alicji. O dziwo koniec końców mieli rację XD ale prawda jest taka, że Łucja wyczuła w Alicji słabe ogniwo, przeciwko któremu spiskowała
@metalfaceee: akurat w takiej sytuacji przeprosiny i publiczna autorefleksja w mojej ocenie jest wystarczająca. Telewizja, internet i ogólne media społecznościowe powinny kierować się jakąś ideą i "misją" względnie uważaną za społecznie pożyteczną. W tym wypadku po tym jak ludzie zobaczą taką reakcję Alicji na swoje zachowanie również mogą z tego wynieść ładną konkluzję i pozytywny morał. Przecież finalnie i tak każdy z nas ma indywidualną możliwość zablokowania ich sociali na swoim
@metalfaceee: ale oczywiście mam podobne odczucia do Twoich. Bardzo duży dyskomfort psychiczny i emocjonalny odczuwam oglądając ten sezon. Trudno już pojmować to jako rozrywkę i jak widać raz na 4 sezony (licząc AS) musi się pojawić taka robaczywka
@czeslawa2: kurcze nie było to zdecydowanie nic wybitnego ale z tego co pamiętam to jej wypowiedź dotyczyła tylko sytuacji na gdybalni kiedy oskarżyła Łucję o skradanie się i podsłuchiwanie i odniosła się chyba do tego, że jej reakcja na to jak wypowiedziała się o tym podejściu Łucji była słaba i za nią przeprasza. To wszystko xd Może źle to zrozumiałam i jestem naiwna ale dla mnie w sytuacji tego zbiorowego wyparcia