Wpis z mikrobloga

Hej mirki, orientujecie się może jak rozwiązać umowę o pracę z pracodawcą z powodu naruszeń praw pracownika przez pracodawcę. W skrócie, szef nie wypłaca mi kasy na czas, w umowię mam do 10 każdego miesiąca, a tutal notoryczne poślizgi tydzień, dwa, a czasami nawet trzy tygodnie. Nie wspomnę że połowa pod stołem. Generalnie mam już dość, tylko chcę to zrobić tak żeby sobie gnoju nie narobić. Branża budowlana.
#praca #pracbaza #prawo #prawopracy #kodekspracy #januszebiznesu #januszex #kiciochpyta trochę #przegryw
Pobierz Juandeaustria2 - Hej mirki, orientujecie się może jak rozwiązać umowę o pracę z praco...
źródło: temp_file6543368493331108147
  • 27
Dzięki, trochę cię cykam bo mój szeryf to lepszy cwaniak, z mocnymi plecami że się tak wyraże, ale chyba tak zrobię


@Juandeaustria2: Ale mordo, nie masz czego się cykać. Skoro typ nie wypłaca na czas, to jazda. Za co masz opłacić rachunki? Jakieś zakupy? Po to pracujesz, żeby mieć. Śmiało zgłaszaj i niczego się nie obawiaj. Miałem 6 lat temu podobny problem z cwaniaczkiem w pewnej firmie suplementacyjnej. Jak przychodził dzień
Jeżeli tak to dajesz "anonimowo" jego dane na vikop, a community zajmie się reszta, nie ma co się #!$%@?ć z Januszami


@Retsew: Mi by się przydało tak zrobić z poprzednim pracodawcą, który miesiąc temu podsunął mi wypowiedzenie pod nos wykorzystując mój zły stan psychiczny po tym jak zgłosiłem zachowanie podchodzące pod mobbing u mojego "przełożonego" i który dodatkowo mnie oczerniał na okrągło. #!$%@? cwaniaki. Myślę nad zgłoszeniem ich do PIP
@Retsew @Wezwoguleicstont tak więc załóżmy że chcę to zrobić na dniach, jest 11 wrzesień, wypłaty za sierpień oczywiście ani widu ani słychu, będę miał jakieś problemy żeby otrzymać tę należność? Oczywiście chodzi mi o tą "oficjalną" kasę, na konto bo tą pod stołem to sobie nawet nie robię nadziei że ją wywalczę
tak więc załóżmy że chcę to zrobić na dniach, jest 11 wrzesień, wypłaty za sierpień oczywiście ani widu ani słychu, będę miał jakieś problemy żeby otrzymać tę należność? Oczywiście chodzi mi o tą "oficjalną" kasę, na konto bo tą pod stołem to sobie nawet nie robię nadziei że ją wywalczę


@Juandeaustria2: Poczekaj aż wypłaci Ci hajs i jebnij mu wypowiedzenie. Oczywiście w wypowiedzeniu możesz mu nawet wpisać powód, że zwalniasz się,
@Wezwoguleicstont Nic mu nie będzie za to. Wystarczy, że powiesz, że godziłeś się na to bo taka sytuacja życiowa, że pracować musiałeś. Janusz będzie miał lipę za kasę w kopercie.
@Juandeaustria2 pogadaj z nim powiedz, że potrzebujesz siana bo ciezka sytuacja się wydarzyła ( wymyśl coś ). Jak się rozliczy to wtedy elo mordo i jeszcze pip na ryja
Nic mu nie będzie za to. Wystarczy, że powiesz, że godziłeś się na to bo taka sytuacja życiowa, że pracować musiałeś. Janusz będzie miał lipę za kasę w kopercie.


@Major_Kogz: Jak nie jesteś w temacie, to nie #!$%@? bzdur, bo jeszcze opa #!$%@? w grube szambo. Urzędasów gówno obchodzi jaką sytuacje życiową miałeś, bo przepisy, to przepisy. Zanim napiszesz kolejną życiową radę, to pomyśl dwa razy.