Wpis z mikrobloga

  • 132
@KojotyPlastusia: Nikt nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że wszyscy posłowie z entuzjazmem i patriotyzmem na ustach wysłaliby na front zwykłych ludzi. Do tego metoda rosyjska, związana z wyciąganiem biednych chłopaków ze wsi miałaby zastosowanie w Polsce. W tym samym czasie oskarki i juleczki z miast by się solidaryzowali z mięsem armatnim ustawiając polską flagę na profilowym.
  • Odpowiedz
@In-Cel @Chlejealewstajerano
To akurat dobrze. Właśnie Polska tu zrobiła wielki błąd, bo tłukła się i zginęła głównie inteligencja. Ogarnięci ludzie, w tym czasie wiejskie chłopy siedziały na piździe weseli. Teraz mamy co mamy, niże IQ w społeczeństwie, brak elit i PiS u władzy.
  • Odpowiedz
@loczyn: Moi przodkowie to robotnicy rolni którzy pracowali na pasożyta w dworku, którego pogonił bolszewik z nożem w zębach. Łzy nie uronię nad polskimi panami. PiS to najlepsze co spotkało polskich proletariuszy w III RP.
  • Odpowiedz
@In-Cel tu się zgodzę kłócić się nie będę, uważam, że o takich ludzi trzeba dbać niemniej mówimy o poświęcaniu ludzi na wojnie a tu logika podpowiada jasne rozwiązanje.
Łatwiej i szybciej odbudujesz państwo z elitami.
  • Odpowiedz
@loczyn: Masz rację, łatwiej. Szczerze, to mnie interesuje bardziej to na jakim poziomie przyszło mi żyć, niż że żyję w Polsce, czy kraju związkowym zjednoczonej Europy.
  • Odpowiedz
@In-Cel: to się odnosi do całego świata. Bo kto jak nie mężczyźni ma bronić ojczyzny? Mamy dwie płcie, to kogo mamy wysłać? Jak wyślemy kobiety to kto będzie rodził nowe pokolenia dzieci po wojnie? To jest logiczna i przemyślana strategia od pokoleń, zawsze tak było i pewnie będzie.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Niech bronią ci którym za to płacą, profesjonaliści. Ojczyzna nie jest żadną wartością, liczą się interesy, interesy moje i ludzi mi podobnych, z którymi czuję solidarność. Patriotyczne dyrdymały wymrą wraz ze starszymi pokoleniami. To że tak było, nie jest żadnym argumentem.
  • Odpowiedz
Niech bronią ci którym za to płacą, profesjonaliści.


@In-Cel: Ich jest zawsze za mało, nie było jeszcze wojny, w której walczyłaby tylko i wyłącznie armia zawodowa.

Ojczyzna nie jest żadną wartością


To jest Twoje zdanie, którego nie podzielam. Ojczyzna to wartość, jedna z najważniejszych w życiu każdego człowieka.
  • Odpowiedz
@In-Cel: Nie rosyjska, tylko ogólnoświatowa


@Chlejealewstajerano: nope, ogólności światowe są różne systemy, każdy jak leci, mniejszości religijne, narodowościowe, albo tylko swoi bo nie swoi zaczną strzelać do nas.

Oskraki i biedaki nawet pasuje do metody rosyjskiej
  • Odpowiedz