Wpis z mikrobloga

Ukrainy, że plują się do całego zachodu aby z ruskimi nie handlować a sami jeżdżą na ruskiej ropie


@Aquamen: rosja napadła na UA, sprzedaje im ropę, UA wykorzystuje ropę do napędu maszynek służących do zabijania rosjan? To są te słynne szachy 5D putina?
UA wykorzystuje ropę do napędu maszynek służących do zabijania rosjan? To są te słynne szachy 5D putina?


@bombastick: A Rosja zarobione pieniądze wydaje na pociski atakujące Ukraińskie zaplecze jak i na opłacanie żołnierzy zabijających Ukraińców xD. Ciekawe czy nadal ukraińskie silniki wojskowe są sprzedawane Rosji.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bombastick: No ale na ch#j ty temat zaczynasz jak potem sprowadzasz go do poziomu menela próbującego wyżebrać 2 złote na piwo? Chcesz tylko prowokować i co ja mam ci więcej napisać? Nie potrafisz się wysłowić chłopie, nie mówisz na temat. Po co robisz ten spam? Dla atencji? Przyjdzie drugi bajzel z IQ szympansa po udarze i poklepie cię za to po plecach? To takie przyjemne?
@bombastick: No ale ja się nie denerwuje, ja ci współczuję poziomu. Przecież analizując to co piszesz to sprawiasz wrażenie jakbyś herbaty nie potrafił zaparzyć a wiązanie butów sprawiało ci problemy.

Ja to ja, to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami ale co musi czuć twoja rodzina :-(
@Aquamen:

To są szachy 5D dla upośledzonych umysłowo. Sprzedaj podzespoły do rakiet krajowi z którym prowadzisz wojnę by bronić się przed tymi rakietami obroną przeciwlotniczą która zjada więcej pieniędzy niż wartość twojego zysku ze sprzedanych części. Nie powiem, to trzeba mieć łeb na karku


masz przeczytaj ten artykuł:

https://www.rp.pl/biznes/art2905441-najwiecej-broni-ukraina-sprzedaje-rosji

I powiedz mi jak można sobie prowadzić taki handelek mimo świadomości, że to państwo szykuje się do napaści na nich. Ich już