Wpis z mikrobloga

Donek ogłosił „konkrety” i całe gorące nimi #!$%@?. To pewnie ten najazd partyjnych trolli, którymi wykopy straszą się na wzajem
A tak w ogóle wy pamiętacie dzbany, coś więcej jak to co wczoraj zrobiła wam mame na obiad?
Donald już wcześniej zapewniał, że „nie będzie klękać przed biskupami” że zlikwiduje Fundusz Kościelny a w praktyce było „uszanowanie biskupie złoty” i zasilał Fundusz kolejnymi miliardami WASZYCH PINIENDZY
Ale skąd macie o tym wiedzieć, co się działo za czasów Donka, jak wtedy nie mieliście nawet praw wyborczych i jako dzieci, mieliście inne sprawy na głowie
Tak więc @thorgoth: nie musicie czekać, do wyborów, już teraz możecie rozliczyć Tuska z jego konkret obietnic xd
#bekazkatoli #bekazpisu #dobrazmiana #4konserwy #polityka
Opipramoli_dihydrochloridum - Donek ogłosił „konkrety” i całe gorące nimi #!$%@?. To ...

źródło: obraz_2023-09-10_112643261

Pobierz
  • 9
Ale skąd macie o tym wiedzieć, co się działo za czasów Donka, jak wtedy nie mieliście nawet praw wyborczych

@Opipramoli_dihydrochloridum: oj bardzo się mylisz. Nie sądzisz że taki ejdżyzm siekierą ciosany jest gówniany i bardziej świadczy o Tobie niż o kimkolwiek innym?
Prawdopodobnie jestem od Ciebie sporo starszy. Nie ma to w dyskusji internetowej ŻADNEGO znaczenia.

W kampanii '07 PO nie obiecywała niczego konkretnego w kontekście sukienkowych. Tak, ubolewam że niczego
@Opipramoli_dihydrochloridum: być może się nie podobał, być może był inny powód, wciąż jest to opinia pana publicysty.
Ale dobrze że to wkleiłeś, pokazuje to różnice jakościową. W Wyborczej jechali po Platformie nie raz i nie dziesięć razy, w mediach pisowskich nigdy by nie przeszła nawet delikatna krytyka pisu.

Nie denerwowanie kościoła było elementem doktryny ciepłej wody. To było słabe ale wciąż, ja nie twierdze że PO to wspaniała partia. Ja twierdze