Wpis z mikrobloga

Kolejny MAJSTERSZTYK Tuska!!!!!
Teraz pracownicy mają wolną każdą niedzielę a on w swojej wspaniałomyślności, pozwoli na dwie niedziele, wolne od pańszczyzny, jaki to jest dobry pan <3
I jeszcze łaskawie, będzie wtedy można zarabiać więcej. No bo po co komu godziwa płaca, za robotę w dni robocze, jak można sobie dorabiać w niedzielę. #!$%@? roszczeniowe społeczeństwo, za Tuska ludzie rzucali się na robotę za 1200 pln i nikt nie marzył w marketach o wolnych niedzielach a teraz, pracownicy jak mają możliwość #!$%@?ć w niedziele, to wolą odpoczywać. Czego nie mogą zdzierżyć wykopy, bo jeden dzień w tygodniu, bez łażenia po sklepie, to jest NISZCZENIE TKANKI SPOŁECZNEJ
A jak ktoś nie chce pracować w niedziele to „komuszek” xd
Jak najbardziej #!$%@?ć billboardami, ludzie którzy mają dość PiSu ale pracują w handlu, lub mają tam rodziny, to jednak pójdą na wybory xd
#dobrazmiana #bekazpisu #4konserwy #zakazhandlu #polityka
Opipramoli_dihydrochloridum - Kolejny MAJSTERSZTYK Tuska!!!!!
Teraz pracownicy mają w...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Ciekawe podejscie. A co z zabranianiem innym pracowania?

Ja nie handel ale czesto na ochotnika w poprzedniej firmie bralem niedziele/swieta/soboty. Bo mialem zaplacone plus dzien wolny do wybrania. Skonczylo sie na tym ze jak kupilem mieszkanie to wzialem 6 tyg wolnego na remont nie naruszajac urlopu.

Dlaczego chcesz zabronic komus podejmowania decyzji? Moze ktos ma wyjebongo na niedziele i chetnie by przyszedl do pracy za dzien wolny + wyplate?

W
  • Odpowiedz
były markety, co dawały ludziom wybór, by pracować w niedziele. prawie nikt z tego nie korzystał i znowu zaczęli zmuszać ludzi do pracy w niedziele


@Opipramoli_dihydrochloridum: Ale jak zmuszac? Wolne to wolne.

Podam Ci przyklad z poczatkow mojej kariery zawodowej. Kierownik sie furfial ze ludzie nie chca w sobote przychodzic. Rzucil tekstem "a co wy nie chcecie zarobic?" I dostal riposte odemnie a pracowalem tam raptem 3 miesiace "zarobic to ja
  • Odpowiedz