Wpis z mikrobloga

@missioncritical: poprzez relatywizacje zbrodni ukraińców na wołyniu,bronieniu bandery, wchodzeniu w dupe ukraińcom im głębiej tym lepiej pozbywając się własnej godności przez to normalni Polacy czytając te proukraińską propagandę na każdym kroku zwracają się przeciwko ukrainie rzygając już tym tematem dużo złego ostatnimi czasy zrobili tez sami ukraińscy politycy typu melnik itp zawsze to powtarzałem i powtarzać bede proukraińskie trolle to szkodniki tak samo jak onuce.
normalni Polacy czytając te proukraińską propagandę na każdym kroku zwracają się przeciwko ukrainie rzygając już tym tematem dużo złego ostatnimi czasy zrobili tez sami ukraińscy politycy typu melnik itp zawsze to powtarzałem i powtarzać bede proukraińskie trolle to szkodniki tak samo jak onuce.


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: odstaw wykop. Normalni Polacy w dupie mają Wołyń. Normalnych Polaków interesuje tylko by ruscy ginęli. Dlatego ta twoja hipoteza o większej szkodliwości proukraińskich pozostanie odosobnioną hipotezą zrodzoną
@missioncritical: no xd nagle po 22 pojawił się wołyń i nie było ludzi co pamiętali wcześniej ja np o wołyniu wiedziałem już dużo wczesniej tak samo jak historycy itp ty siebie słyszyś baranie? no chyba cie #!$%@?ło że normalni Polacy mają w dupie ja jako Polak domagam się godnego pochówku bestialsko pomordowanych moich przodków i w dupie mam zdanie takich jak ty chyba śnisz ty ukrofilu hahaah dla ciebie już nie
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: no i naszym interesem narodowym jest do#ebane ruskim. Tyle normalnych Polaków obchodzi. Reszta to tylko twoje urojenia. Odstaw wykop, dobrze ci zrobi, bo widzę, że u ciebie tematy polityki międzynarodowej wywołują spore emocje, a na to nie ma miejsca w tych rejonach. Liczy się nasz interes, a nie twoja zawiść, czy posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Im ruscy bardziej w łeb dostaną, tym my dłużej będziemy się cieszyć pokojem.
no chyba cie #!$%@?ło że normalni Polacy mają w dupie ja jako Polak domagam się godnego pochówku bestialsko pomordowanych moich przodków i w dupie mam zdanie takich jak ty chyba śnisz ty ukrofilu hahaah dla ciebie już nie ma nadzieji własnie przez takich jak ty wykop i inni Polacy coraz bardziej odwracają się od ukraińców putin jest z was dumny towarzyszu wy już tak głęboko jesteście w dupie ukraińskiej że dla was