Wpis z mikrobloga

Hejka wszystkim, od razu przepraszam za spam ale znaleziska nie mogę już edytować, a teraz uświadomiłem sobie, że mogłem dodać tagi Wrocław i Kraków oraz podać rejestrację.

wrzucam odnośnik do filmu jako dowód tego jak to przebiegało w rzeczywistości w razie jakby właściciel jednak nie był świadomy co się działo.

Więc od początku, akcja miała miejsce we Wrocławiu w poniedziałek. Jadąc sobie tramwajem, zauważyłem że się zatrzymaliśmy ze względu na lawetę stojąca prawie w poprzek drogi. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to co się działo podczas holowania, a konkretniej szorowaniem lawetą po spodzie samochodu. Stwierdziłem, że to nagram tak w razie w, bo nie widziałem całej akcji od początku, a to wszystko wydawało się dziwne. To co się działo później jest przedstawione na dwóch filmach połączonych w jeden.

Po całej akcji dalej nie wiem dlaczego tak potraktowany został ten samochód.

Jedynym wyjaśnieniem jest fakt, że właściciel się na to zgodził,

bo w każdym innym przypadku takie zachowanie jest skandaliczne. Osoba odholowująca nie jest od wymierzania kar czy decydowania czy mogą tak rysować samochód, formą kary jest mandat i sąd. Sam jestem przeciwny parkowaniu gdzie i jak się chce czy podrzucaniem wraków, ale jeśli coś się stanie i zaparkujemy gdzie nie wolno to co mamy mieć zniszczony samochód, może jeszcze niech przechodnie go zniszczą tak dla zasady? Jeśli nie da się wykonać odholowania w sposób nie uszkadzający auta taką lawetą to niech zrobią to w inny sposób jak na przykład podnoszeniem na linach. Przecież i tak winny płaci za taką usługę.

W dodatku co osobą odholowująca próbowała zrobić takim podnoszeniem czy szorowaniem, bo z początku myślałem, że nie miał koła, ale na samym początku widać tam to kolo. Przecież ten samochód zmienił kilkanaście razy pozycję, a w 30 sekundzie jak i na początku był ciągnięty, mimo że rampa nie jest opuszczona i jeszcze bardziej jest szorowany. Bałem się, że pod koniec spadnie i jeszcze w samochód obok uderzy.

Rejestracja to KR 3MN13

#ubezpieczenia #mandat #samochody #motoryzacja #parkowanie #wroclaw #krakow
Kostkarki - Hejka wszystkim,  od razu przepraszam za spam ale znaleziska nie mogę już...
  • 30
  • Odpowiedz
@Kostkarki jeśli zostawił na biegu i na ręcznym to już po skrzyni biegów, dodatkowo linka hamulca, nie mówiąc o zmasakrowanym podwoziu, przy tym samochodzie to może być już szkoda całkowita. Z resztą od kiedy prywaciarz jest od usuwania z miejsca publicznego? Tam powinien przyjechać specjalny pojazd który podniesie samochód, w Krakowie takie stosują gdy ktoś zablokuje torowisko. Wrzuć to na jakieś grupy miejskie we Wrocławiu i Krakowie.
  • Odpowiedz
95r i dalej jeździ, francuzy już dawno na złomie


@GeDox: No nie wiem, widziałeś ile 206 jeździ? 98r, Xsary jeżdżą, ile Clio 2 :) Kaudi A3 raczej mniej, A4 b5 to już w ogóle :)
PSA silniki TU, EW bardzo dobre. Nawet kaudi B6 to rzadkość, a Passat B6 to porażka, ruda w nim szaleje :)
  • Odpowiedz
@Kostkarki: mit to wygląda na akcję.
- Słuchaj stary ale mam kaca i jeszcze 1 promil. Weź za mnie jedną robotę. Nie przejmuj się to każdy debil potrafi. Nikt się nie skapnie,że to nie ja. A robota musi być dziś wykonana. No to jest proste stary po prostu podłączasz linke i ciągniesz. Małpa w zoo by to ogarnęła.
no nie wiem stary ja nigdy...
- no weź nie #!$%@? dasz radę
  • Odpowiedz