Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: Ja mam permbana na reddicie dotyczącym mortal kombat za rasizm xD bo się spytałem czemu w nowym mortalu prawie każdy ma ryj cing cionga, na samo konto też co chwilę dostaje, głównie z powodu mojej aprobaty do obrażania innych osób i "rasizmu" w grach online. #!$%@? masz grę 18 plus i nie możesz powiedzieć nigger? Bo co bo ktoś się popłaczę? Kiedys to były voice chaty w grach, teraz nie
Reddit polska to jest stan umysłu. Czytanie tego sprawia, że zaczynam myśleć "czy tacy ludzie na prawdę istnieją? Czy dziś minąłem ich w Lidlu?"


@vealen0: Też kiedyś się zastanawiałem czy tacy ludzie istnieją, i istnieją. Jak pojechałem do warszawy to randkowałem z takimi fanatycznymi julkami z twittera które dosłownie były jak z mema i w robocie miałem kolegę który też dosłownie był takim sojakiem z mema.
@Nemeczekes o, w tym wspomniany wątku dostałem bana, bo napisałem też coś o aborcji prawnej oraz to, że jestem pro aborcji, ale ze nie jestem za tym, by traktować ja jak ratunek od "o, to 16 wpadka w tym roku, skrobnę" i jakaś taka ekstremalna tęczowa Julka zaczęła z inwektywami.

Ona nie dostała. Ja dostałem bo jestem "facetem" co się nt. Aborcji wypowiada xD
Minamata


@albo_wutka_albo_buk: reddit to lewackie gówno. Cenzura wszędzie i szkalowaie na konfę. Posty sskalujące Petru są od razu usuwane. Ostatnio było głosowanie nad zmianą regulaminu i zgadnijcie co? Nie zmienią bo zmiana jednego punktu powoduje z automatu zmianę drugiego punktu. Bana dostac można za byle gówno.
Reddit broni się o tyle że przynajmniej ich głównym punktem programu pod który jest wprowadzana cenzura to jakoś tam pojmowana pokrętnie równość i tolerancja co jednak jest chwalebne w pewnym sensie bo ogranicza sianie nienawiści


@Njal: Przecież można się z czymś nie zgadzać i jednocześnie tego nie nienawidzić? Można, prawda?