Wpis z mikrobloga

Moje Mirabelki i Mireczki
Część z was już widziała info na socialach jednak pewnie jest też parę osób które ich nie śledzą.

Z końcem miesiąca przygoda Vincent'a przy ul. Kopernika kończy się. Mamy w planie zrobienie przerwy w przyszłym sezonie i powrót w nowej miejscówce w 2025 roku. Przez 3 lata spłynęło do nas mnóstwo pozytywnych słów i pochwał dlatego nie poddajemy się i chcemy spróbować w nowym, lepszym miejscu( obecna miejscówka/lokal jest po prostu kiepska).

Przez te 3 sezony sporo was do nas wpadało. Nie zliczę tego ile razy sugerowaliście mi bym usunął konta( ͡° ʖ̯ ͡°).
Z tych względów czułem się zobligowany, by tutaj również umieścić takie info.

Z fartem
#snooplood #rzeszow
  • 23
via Android
  • 0
@pieczarkowy ale akurat jakość to my mamy bardzo wysoką, nie mam pojęcia po czym to oceniasz. Mogę ci podesłać dokładne składy i możesz sobie porównać z innymi lodziarniami jeśli ci w ogóle takie info udostępnią. To że nie mamy bardziej przyciągających smaków lodów to racja ale już jak wspominałem to wynika z naszej filozofii, ale tak zdajemy sobie sprawę, że przez to jesteśmy mniej atrakcyjni.
@snnop93: pamiętaj, że to tylko moje prywatne odczucia i ocena. nie jestem guru od lodów ani kimś kto się zna na lodach. nie prowadzę też lodziarni tak jak Ty. po prostu porównałem sobie w głowie lody z tym co jadłem w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu czy nawet w Rzeszowie i w innych miejscach smakowało mi bardziej.

nie pisałem tego uszczypliwie. jak otworzyłeś lodziarnie i zjadłem u Ciebie lody, to polecałem Twoje miejsce
via Android
  • 0
@pieczarkowy Ja rozumiem, nie mam problemu, z tym że komuś smakują inne lody. Różni producenci mają różne podejścia. My zaczynaliśmy w domu i jesteśmy samoukami więc trochę różnimy się od wiekszości w podejściu w komponowaniu smaków. Po prostu nóż mi się w kieszeni otworzył jak mi napisałeś, że mamy jakość jak większość, takie stwierdzenie jest dla mnie po prostu absurdem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziękuję i zapraszam