Wpis z mikrobloga

@ArtoWski: jak znam życie to na infolinie nie da sie dodzwonić, ale marketingowo dobrze wygląda XD

@zepsutyzachod no ja mam taką jak z linka (bo ten link mam w historii zamówienia) tylko bezsmakową.
na tej ich liście wycofanych produktów np. jest kreatyna w proszku bezsmakowa sfd, ale 250g, a 500g nie ma xD za to ta moja 500g sfd ma taki sam nr partii co 500g allnutrition, która już na liście
  • Odpowiedz
  • 4
nowe info. Dalsze badania krwi wskazują że wszystko jest git. Jak chcecie mogę wysyłać zdjęcia, ale myślę że po poprzednich wynikach możecie mi zaufać że rzeczywiście poszedłem zrobić sobie test. ;p
  • Odpowiedz
  • 1
@VerSus146 #!$%@? mać nie strasz nawet bo podebralem bratu z takie wielkie 3 łyżki i wrzuciłem sobie do mordy na sucho żeby smak był, aż się boje #!$%@? mac
  • Odpowiedz
  • 3
@OnionBishop: z 68KG do 90KG i wzrost siły prawie x3. Przedramienia nie ćwiczę. Ogółem właśnie w ostatnim miesiącu ostro napompował mi się bicek i cyc, więc pewnie woda wyparła rtęć na wierzch i teraz taki twardziel jest.
  • Odpowiedz
@VerSus146: Te badania, która wrzuciłeś to głównie zwykła dokładna morfologia i kilka dodatków. Nic tam nie ma na temat metali ciężkich. Tu chodzi o przewlekłe skumulowanie rtęci w mózgu, a nie o morfologię. Można mieć ogólnie dobre zdrowie i wchłonąć metale ciężkie. Skutki są neurologiczne, a nie w stanie zapalnym widocznym w morfologii krwi.
  • Odpowiedz
ale wiecie że kreatyna w Polsce to to samo niezależnie od pudełka w jakim kupicie? to nie tak tylko ta firma zła, to każda kreatyna w polsce zła
  • Odpowiedz