Wpis z mikrobloga

  • 437
@wolny_kot: Najzabawniejsze jest to, że taki tekst jak na obrazku równie dobrze mógłby powiedzieć na wizji do kogoś z opozycji i nie wiele by się różniło to co mówi na co dzień.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Było takie nagranie z programu, który prowadził, w którym młody człowiek stwierdził, że 'nie ogląda telewizji'. Ten Adamczyk miał ochotę my wypłacić jednego prostującego. Od tamtej chwili wiedziałem, że typ w życiu prywatnym to frustrat i męczy kogoś przynajmniej psychicznie.
  • Odpowiedz
@wolny_kot ja obrońca xD #!$%@? pisu to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. Odniosłem się do tego, że jakiś tam pisowski dziennikarz rwał włosy kochance wbrew jej woli, to nie on ze zdjęcia? Było coś na wykopie na głównej.
  • Odpowiedz
@wolny_kot nie znam afery, ale co, gość jest przenocowcem i sąd go skazał, czy na razie tylko oskarżenie?
Bo jak to pierwsze to czemu nie siedzi?
A jak to drugie, to jednak proponuję zawsze czekać do wyroku, nawet jak to gość z #tvpis.
  • Odpowiedz
@Shatter: to w ogóle jakaś dziwna sprawa, że to dopiero teraz wypływa bo sytuacja miała miejsce ponad 20 lat temu, #!$%@?ł swojej kochance, sąd uznał go winnym, chyba dorzucił jakąś grzywnę i warunkowo umorzył postępowanie na okres próby. 20 lat temu. Jak jestem za #!$%@?ć pis to chyba na Adamczyka znalazłoby się dużo świeższych afer XD
  • Odpowiedz
@krycek2 No dziwne, nie wiem jaka on pełni rolę w TVP (formalnie), ale trzeba było go szkalować jak zaczął tam hyc ważny, to może by go gdzieś zwolnili, teraz i tak się pisiorstwo zesra, że to przedwyborcze kłamstwo
  • Odpowiedz