Wpis z mikrobloga

Pre order złożony na playstation portal i 15 listopada mam w domu swoją paczuszkę. Powiem szczeżę że mam xboxa sx, ps5 do tego w miare ok PCta ale ostatnio myślałem kupić nintendo switcha ale że sony wypuszcza portala i w dodatku w cenie o ponad £100 mniej więc portal wygrał ze swichem choć zapewne kupie i swicha zaraz przed świętami.
No to czekamy na listopad.
#playstation #ps5 #chwalesie
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Brozyn: nie jest konkurencją ale oba są tupu handheld, a dodatkowo to mój pierwsza konsola tego typu, tak czy inaczej swich pewnie przed świętami zawita do mnie ale mimo wszystko czekam na tego portala. Cena pewnie na amazonie będzie niższa bo w okolicach £170 a pre order na stronce sony £199 ale pewnie będzie problem z zakupem w pierwszych dniach na amazon itp,
  • Odpowiedz
@reca: nie prawda, możesz tez w innym miejscu z dostępem do dobrego WIFI- działa to tak jak obecnie remote play. Ja gram u teściów 400 km od domu, działało mi tez na wakacjach- a PS5 w domu :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Gozo3d: Ale mi nie trzeba będzie gdzie indziej grać, nie będzie nigdy wynoszona poza dom także mi nie zależy jakoś aby działało inaczej jak w sieci lokalnej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Gozo3d: Ja normalnie na Playstation store w UK. ale i dostawa też w uk bo tu mieszkam. Ja płaciłem £199 i dostawa 17 listopada w dniu premiery gratis
  • Odpowiedz