Wpis z mikrobloga

@inflacja_biedaku: to jest generalnie wszystko #!$%@? i często trzech urzędników wyda trzy różne interpretacje xD przykładowo masz coś takiego jak uchwałę rady miasta/gminy w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy. I tam jest rozdział 4, gdzie jest eldorado do karania bo co gmina to inne zasady - najlepiej sprawdź jak to wygląda w Twojej. Przykładowo w mojej:

Ustala się następujące zasady w zakresie mycia i naprawy pojazdów samochodowych
  • Odpowiedz
bo na myjni ręcznej zapłacisz 20zł i tylko ochlapiesz auto.


@inflacja_biedaku: ja w 10zł się mieszczę i auto nie jest ochlapane a umyte. Najpierw na szybko ciepła woda z chemią, potem piana.. potem szczotka za 1zł ktorą wcześniej opłukuje, szczotką za 1zł przez kilkanaście sekund leci piana potem przestaje, ale mam pianę na samochodzie i tak lece cały samochód jak czas już się skończył =0zł, więc bez pośpiechu, potem opłukuje zimną
  • Odpowiedz
tak to jest jak się radzi głupich wykopków.


@inflacja_biedaku: zadajesz jakieś abstrakcyjne pytanie i dziwisz się, że nikt nie pisze jakbyś tego chciał.
Pomijając, że taki poziom pucowania auta to dla mnie podobny poziom jak audiofilia, to nie wiem jakie procesy zaszły, żeby uznać stosowanie takiej maty za lepsze niż pojechanie późnym wieczorem na myjnie ręczną
  • Odpowiedz