Wpis z mikrobloga

Jeżdżąc po kraju eskami i autostradami obserwuję jakie graty najczęściej stoją na pasie awaryjnym i nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wg mnie nr 1 to auta skonstruowane przez Jean-Pierre'a i Jacquesa, czyli Renault ( ͡° ͜ʖ ͡°) Model w sumie dowolny, Scenic, Megane, Laguna - #!$%@? się wszystko. Zaraz za nimi nie wiedzieć czemu jest Audi A6 C5. Dziś ktoś miał smutny dzień, bo jego francuski wehikuł nie tylko się zepsuł, ale też zjarał https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-pozar-auta-na-trasie-s2-duze-utrudnienia-7331676

#motoryzacja #samochody #przemysleniazdupy
  • 8
Zaraz za nimi nie wiedzieć czemu jest Audi A6 C5


@Rules: a ja wiem dlaczego. Bo to 20 letni samochód, którym kochają jeździć wsioki, uważając to auto za coś boskiego, tak jak głupi kult "bezawaryjnego" 1.9TDI.

Scenic, Megane, Laguna


@Rules: pewnie tak samo jak w przypadku audi, 20 letnie kapcie, które dawno temu powinny zjechać z dróg w prasę na złomowisku ale są jakimś cudem utrzymywane przy życiu, bo polskie
@Rules: Megane II miało sypiącą się elektronikę x wiek auta i kaboom. O wiele częściej jarały się 307.

Ja częściej widzę inne marki niemieckie. Zwykle vag(vw sharan/touran) albo vivaro. Ale to raczej wynika z ich popularności.

Zresztą nie wiem gdzie ty mieszkasz, że A6 c5 jeszcze często widujesz.
@Rules: ja osobiście uważam, że to najbardziej popularne auta i jest ich u nas w kraju dużo. Pod blokiem u mnie co drugie auto to Reno czy Audi. Gdzie japońce 20 letnie jak Civic czy Corolla e11? Pytam się.
@Rules: Też obstawiam, że popularność, tak jak @trzaichlac69 napisał.

Z nowych z kolei to najczęściej widzę Cupra Formentor. Dodatkowo kumpel to ma i powiedizał, że to najgorszy zakup w życiu i on już wolał swoją mazdę z 2011 roku. Auto z salonu kupione na początku tego roku a już 3 razy był na serwisie w związku z spadkiem mocy, trybem awaryjnym xD