Wpis z mikrobloga

Najlepszy kebab w Gdańsku, ,co byście polecili?
dodam, że jestem fanem Mustafa's Gemüse Kebap w berlinie i szukam czegoś, choć trochę podobnego.
Moim fav z trójmiasta to Turkicz w gdyni, no ale to gdynia, trochę daleko a mam parcie na dobrego kebsa.
#gdansk
  • 15
@estenten: @estenten Drwal był wcinany i trochę przereklamowane, w sensie fajnie, bo czuć, że wszystko bardzo świeże ale kurczak był największym problemem :/
Zmiany nie znam ale opinie takie średnie.
@estenten: nie, wymienianie kebsów które mi najbardziej smakują. W tym mieście jest kebab na każdym rogu a żaden nie jest jakiś super. Zmiana to jedyny kebs, gdzie faktycznie zdarza się craftowe mięso (od święta). Max na co stać pozostałych to piri-piri które ma pół polski
@toord w drwalu mięso wołowe baranie jest mega. Yolo tez miało mięso od piri piri, a w zmianie nigdy nie dostałem zamówienia zgodnie z tym o co prosiłem.
@darkdancerr nie polecam szczególnie czegoś, bo nie jadam jakoś często, chodzi mi tylko i wyłącznie o polecanie kebabów, które mają najwięcej reklam. Przecież to się mija z celem, ale o to też w reklamach przecież chodzi.
Kebabisto był całkiem ok, ale mięso często nie jest świeżo ścinane, tylko wyciągane z gara.