Wpis z mikrobloga

#coolstory #takietam #niewiemjaktootagowac #listwbutelce

List w butelce - 100%RLstory

Będąc na rowerku zahaczyłem o plaże w Rewie (rower + cieplutko - polecam/polecam) pochodziłem sa po piaseczku, ranna godzina czyly pusto, cicho - siadam w piasku, kontempluję żywot mój... a tu flaszka wystaje z piachu - myślę "ki czort? na plaży flachy to śmiecenie toć jest! A może stłuczona leży, a ktoś se nogę rozpruje ostrym końcem?"

To i podchodzę, biere w graby i co widzę - ćwierćlitrówka po wódce "Żubr", w środku trochę wody i ... list !

Na początku myślał ja, że to jaki śmieć w butli nic nie warty, ale nie - widać zapisany jakowym pismem, ale wyjąć nie idzie, a patykiem nie chciałem grzebać, bobym jeszcze porwał ten zwitek papieru zamoczon...

Okej butla schowana do torby, posiedziałem troszku jeszcze na słoneczku, ale ludzie zaczęli się zjeżdżać, kupa dzieci zaczęła wrzeszczeć to i trza było wracać. Po drodze frytki z nadmorskiej budy - zawsze spoko.

Wracam na kwaterę, pierwsze co to butlę ryms na kawałki stłukłem, genialnie się przy tym kalecząc. Okej ręka plastrem obklejona, teraz z chirurgiczną precyzją porozwijałem zawinięty tenże zwitek papieru na płask - no jest tekst, nawet nierozmyty i ma sens ! (patrz zdjęcie)

20.02.14


Mam na imię Kasia.


Jestem ładną i mądrą studentką.


Poszukuje księcia z bajki.


Kandydat preferowany - wiek


20-28 lat.


Kontakt: XXX-XXX-XXX

Pierwsza reakcja - głęboka rozkmina nad powierzaniem roli swatki falom Bałtyku, ale #logikarozowychpaskow to dla mnie niepojęta rzecz. Co robić - dzwonię, na preferowany wiek się łapię, a co mi tam!

Dzwonię i ...


"Nie chce, niech nie źre" - pomyślałem, po czem zrobiłem fotkę i wrzucam na mirko, może kogoś zainteresuje, a może ...

... może odezwie się ładna i mądra studentka Kasia szukająca swego księcia z bajki ?

Pobierz M.....a - #coolstory #takietam #niewiemjaktootagowac #listwbutelce 



List w butelce...
źródło: comment_cgWm1sPH7jFx3SEuvkGRPbVxbChO20lV.jpg
  • 1