Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z was z projektowania łazienki w markecie budowlanym typu: Castorama/Leroy Merlin itp.? Dają radę czy raczej lepiej szukać czegoś bardziej "profesjonalnego"?

Konkretnie chodzi mi o #poznan

Fachowca z polecenia co to ma ogarnąć to już mamy. Teraz trzeba jakoś to będzie zaplanować. Co, jak i gdzie... Gdzie w Poznaniu uderzać z takim tematem?

#remontujzwykopem #remont #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
Tak, korzystaliśmy z żoną z babeczki w Leroy Merlin. Jesteśmy zadowoleni z projektu, parę rzeczy modyfikowaliśmy chyba z 10 razy i nie było problemu. Usłyszeliśmy też wiele fajnych podpowiedzi aby to wszystko ze sobą pasowało. Plusem jest to, że duży wybór rzeczy jest na miejscu i możesz zobaczyć na żywo połączenie danych dodatków z meblami.

@szczurek_87
  • Odpowiedz
@murarz13: Żeby nie było, to my mieliśmy projekt robiony z 5 lat temu. Za żadne zmiany nie płaciliśmy. Co prawda wtedy w Leroy zostawiliśmy chyba 15k. Warunkiem projektu było to, żeby był za 1zł trzeba było zrobić zakupy w kategorii kuchnia za 2000 zł. Inaczej projekt ~300 zł.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: ja byłem dwa razy na projektowaniu i było całkiem ok - jak nie masz skomplikowanego układu czy dziwnych wymagań to spełnią oczekiwania. Trzeba tylko trafić na ogarniętą osobę, bo siedzą tam naprawdę różne przypadki z tych projektantów
  • Odpowiedz