Wpis z mikrobloga

Nie wiem ile osób z tagu zna kanał Podcast Wojenne Historie* ale chłopaki po 2 latach obecności na YT osiągnęli 100 000 subskrypcji. Ale dlaczego o tym wspominam na tagu #napierala? Otóż tak się składa, że PWH* m.in. obala popularne bądź przekłamane "mity" na temat kampanii wrześniowej tudzież omawia jak to było (w czasie WW2) z Wlk. Brytanią i FRANCJĄ. Napierała też niby "publikował materiały" na ten temat ale to nie ma takiej siły przebicia. Hm, może nie obrażanie Patronów, słuchanie ich sugestii bądź realizowanie odcinków na zamówienie jest rozwiązaniem? ;)

#napierala
  • 10
  • Odpowiedz
@janko-stark: Nie oglądałem, ale zgaduję że jak większość tego typu kanałów, które wykazują się jakąś ambicją - przygotowują się do omawianego tematu i czerpią z przynajmniej kilku źródeł wiedzy.

A u doktorka patostream w stylu - "ja mam #!$%@? doktorat z 2011 roku - jestem BARDZO godny szacunku, BARDZO Co? Noo proszee - kolejny zwyrol z Wykopu. Hide user from channel." i jedzie z łba, bo myśli, że jak jest doktorem
  • Odpowiedz
@janko-stark: właśnie podsunąłeś księdzu pomysł na zwiększenie zasięgów. Już to mam przed oczami:

Podcast Wojenne Historie (nacjolo świry) łże na temat Francji — dr Piotr Napierała
  • Odpowiedz
  • 2
@Zayatzz z tego co pamiętam, to polecił Szablotłuka i Dawida Rybackiego (?). I to wszystko, więcej nie pamiętam. Ale zdziwiłbym się, gdyby ich polecił bądź był neutralny.

Może i nie jest w stanie im zaszkodzić (myślę że byłby casus z komentarzy na weszło) ale niesmak może i by był.
  • Odpowiedz
@janko-stark: szczerze mówiąc nie jestem fanem tego kanału. Maniera w głosie tego gościa, który mówi więcej jest po prostu nie do zniesienia dla mnie xD Każdą głupią informację i pierdołę podbudowuje takim tonem jakby to był absolutnym przełom albo super szokujący fakt. Na dodatek akcentuje mocno co drugą sylabę, no nie mogę go słuchać xd
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Przede wszystkim Norbert Bączyk jest specjalistą od II WŚ więc gada tylko o tym na czym się zna. Gdyby dochtore gadał głownie o XVII wieki to pewnie też miałby więcej mądrych rzeczy do powiedzenia.
  • Odpowiedz