Wpis z mikrobloga

@SarahC: a nie, w maju jeszcze grałem bo pamiętam jak questa baizhu robiłem, ale po kazuhę już pamiętam że tylko wszedłem żeby wydać primosy więc już wtedy nie grałem.

wejdę zrobić fontannę na pewno jeszcze w tym roku ale póki co #!$%@? jajca.
Pobierz Elec - @SarahC: a nie, w maju jeszcze grałem bo pamiętam jak questa baizhu robiłem, a...
źródło: dd
kirara chyba była dodana do gry jak był ten cały event z TCG, to też ogrywałem pamętam, więc pewnie jakoś na początku czerwca musiałem przestać grać
@Elec: dużo tracisz, fontanna im zajebiście wyszła
tam questy jak questy, można zawsze speedruna ale jeśli chodzi o exploring mapy to klimat wakacyjny na fontannie był świetnie oddany, graficznie też jest na co popatrzeć
i z okazji wyjścia fontanny były eventy sążnie nagradzane primogemami jak ktoś nie chce bulić to odpalić gierke raz w tygodniu tylko po to żeby zebrać 80 primo za zabicie kilku potworów x tam chyba 20 było
@oddalenie: Nie rozumiem co znaczy przełamać się żeby zagrać. Jak nie masz w sobie ciekawości do poznawania nowych rzeczy to prawdopodobnie produkt nie jest dla ciebie. Przed wyjściem Genshin Impact na rynku przez chwilę była pustka, oczywiście był wiedźmin którego w ten czas już każdy zdążył przejść kilka razy, oczywiście w tle były gry takie jak league czy cs czy final fantasy ale jednak rynek był dalej nienasycony. Nikt się nie
@oddalenie: Wydaje mi się że najlepiej zacząć w Genshinem w ten sposób że po prostu odpalasz gierkę i samemu stwierdzasz czy ci się podoba bez czytania płatnej propagandy jaki to genshin nie jest zajebisty ale też bez krytyków internetowych którzy #!$%@?ą kocopoły. Nie potrzeba ci żadnego internetowego samouczka, bo genshin ma je wbudowany więc jedyne co sobie można ogarnąć to interaktywną mapę, która pomoże ci zlokalizować potrzebne surowce ale to też