Wpis z mikrobloga

#motocykle #ducati

Mam fotki z ostatniego torowania.

Popracowałem trochę nad pozycją ciała, muszę trochę bardziej jeszcze łokieć zgiąć - ale i tak jest dużo lepiej, czuje o ile mniej moto pochylam w tym momencie.

Przy okazji udało się nawet wygrać "wyścig" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiktorbo - #motocykle #ducati

Mam fotki z ostatniego torowania.

Popracowałem trochę...

źródło: _DSC6893

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@apee: Może sponsorka. Konto od miesiąca. Jeśi tak to...halo Dukati wypok jest martwy nie ma sensu tutaj nic robic, chyba że dla picu śmieszkować i raportować jako faktyczne działania.
  • Odpowiedz
@wiktorbo: Nikt nie powiedział, ze to miałbyś być ty na fotce :) A że najtańszy. Cóż to właśnie produkt wpisujący się w wypokowy target. A gdyby to była 125`tka to panie, ideolo. Poza tym na fotce masz w rogu logo ofiszial klub więc też tak coś śmierdzi firmówką. Ale jak już pisałem wszystko jedno bo zasięgi na wypoku są jak wypok. Lipa, dupa, kamieni kupa.
  • Odpowiedz
  • 1
@mpetrumnigrum: nie? Miałem się wyglebić na pierwszym moto, w pierwszym sezonie, bo niby każdy tak robi i nadal nic. Tutaj szlif to i tak będzie więcej niż plastiki do naprawy więc z AC się zrobi. Crashpady nie zmienią naprawdę nic. Mam kumpla, który na tych samych Pszczółkach toruje Panigale V4R i też crashpadów niet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz