Wpis z mikrobloga

@MSDS: jaki pojazd, wg mnie to jubileuszowy tribute. Ktoś powinien odnaleźć pierwszy wpis Micka o spadkach i powinnismy mieć rok w rok święto ze statystykami w odniesieniu do tamtej daty xD
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: Latał już taki screen. Nie pamiętam kto i kiedy to wrzucał, ale była swego czasu akcja, gdzie ktoś wrzucił "historię" Micka. Podobnie było z Pastim i jego kontem na jakimś innym portalu, gdzie pisał o spadkach kilka lat temu. Jakbyś przeszukał tag, to z pewnością to znajdziesz, ale chyba szkoda czasu :D
  • Odpowiedz
Co prawda sam kupiłem nieruchomość w 2021, ale życzę wam aby było trochę taniej. ( ͜͡ʖ ͡€)


nam zyczysz? :) a powiedz przyjacielu, co ci z tego, ze kupiles taniej? W jaki sposob na tym zyskasz? Sprzedasz drozej za kilka lat? I co? Pod most pojdziesz mieszkac, czy kupisz jeszcze drozsze? Oczywscie, zaplaciles mniej, ale nijak nie jestes w stanie tego sobie odebrac poki nie masz nastepnej nieruchomosci,
  • Odpowiedz
a powiedz przyjacielu, co ci z tego, ze kupiles taniej?


@del855: Mirek w chooj agresywny, mirek #!$%@? XDDD

A pomyślałeś przyjacielu że kupiłem sobie dach nad głową? Że płacę sobie sam za wynajem(kredyt)? Kupiłem bo w Polsce najem się nie opłaca, płacisz nie małe pieniądze za coś co nigdy nie będzie Twoje.
  • Odpowiedz
mówisz, że inflacja Ci nie przeszkadza, bo co za różnica, czy kupujesz buty taniej czy drożej, jak nie zamierzasz ich odsprzedawać?


nikt sie nie ekscytuje cenami butow na tagu #obuwie
Idac tym rozumowaniem, kazdy powinie kupic palete cukru - towar praktycznie bez terminu spozycia, a kiedys sie ta palete zje i na pewno bedzie taniej.

@herbatananoc:
  • Odpowiedz
A pomyślałeś przyjacielu że kupiłem sobie dach nad głową? Że płacę sobie sam za wynajem(kredyt)? Kupiłem bo w Polsce najem się nie opłaca, płacisz nie małe pieniądze za coś co nigdy nie będzie Twoje.


no kupiles, nikt nie mowie ze nie, ale skoro piszesz to w kontkescie mickpl to raczej nie o to Ci chodzilo co wymieniles teraz, prawda?

Zakup na wlasne potrzeby zawsze (prawie) bedzie dobry, ale to nie znaczy ze
  • Odpowiedz