Wpis z mikrobloga

@Wejd1 Warcrafta 4 xD oni nawet trójkę #!$%@?. Gorzej zdupić naprawdę się nie da. Zawsze w najgorszym wypadku pozostawał stary oryginał. Nie tutaj. Wycofali klasyczne wersje i zamknęli klasycznego battle neta.

Został tylko singleplayer z torrentów.
  • Odpowiedz
@mkarweta: gówno to trochę za mocne słowo, gra była solidna i stworzyła podwaliny pod sukces wowa, pierwsza moba (dota) była modem do wc3, w ogóle custom mapy w tej grze to była bajka
  • Odpowiedz
@mentari: pewnie jest więcej powodów ale chyba głównie to ze formuła się przejadła i zestarzała. Zrobił ten gatunek jakieś postępy od sc/w3? Starcraft 2 mi się podobał ale jednak za wiele nie dodał
  • Odpowiedz
@mkarweta: X. D. Ukoronowanie serii, olbrzymi skok w oprawie graficznej, mechanice, fenomenalne przerywniki filmowe, ścieżka dźwiękowa... "Gówno". Wiem, że to bez sensu, ale po prostu musiałem zareagować. Cieszę się chociaż, że się zgadzamy co do HoMM4 :)
  • Odpowiedz
W 2003 roku to wtedy Warcraft 3 i cudowny dodatek The frozen throne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wspaniałe czasy RTSów.


@ciastko_do_kawy: Czasy świetności RTS to bardziej okolice pierwszego C&C:Red Alert oraz Warcraft 2. Wychodziła wtedy masa produkcji z różnych firm, np.Total Annihiliation, KKND, Dune 2000. Warcraft 3 to już sam schyłek ery. Formuła się przejadła.

Z resztą nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Warcrafta, zawsze wolałem Starcrafta.
  • Odpowiedz