Wpis z mikrobloga

#streetwear #modameska #modameska #ubierajsiezwykopem #youtube #twitch #muzyka #rap #friz
#famemma To jest naprawdę niesamowite wielki samozwańczy znawca w każdej dziedzinie, ale głównie muzyki i mody uchodzący za źródło opiniotwórcze stwierdził, że w croppie sprzedają podróbki bo ma ból dupy, że zrobili jakieś podobne buty do tych które mu się podobają zachowując się niczym typowy widz kanałów typu streetwear w 2017/18 roku XDDDD
Cztero0404 - #streetwear #modameska #modameska #ubierajsiezwykopem #youtube #twitch #...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-09-02_211722_www.youtube.com

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@Izzywerin: @dusankuciak @luxixa Mnie bardziej zastanawia to, że pewna nawet spora część osób na poważnie traktuje jego zdanie i to przestało być już nawet zabawne, chłop gada jakieś głupoty i jest uznawany za rzetelne źródło opiniotwórcze kumasz. Włączyłem to wczoraj z braku laku oraz totalnie innych lepszy alternatyw na dany moment a tam takie coś się odwala, do tego typ wciska, że nie ogląda tych filmów przed streamami gdzie o ile
  • Odpowiedz
@Cztero0404 a dla mnie jest to zenujace, że polskie gówno-marki robią design ubrań 1:1 i on ma prawo to mowic. Tu trzeba każdego je)ać, kto akurat jest na topie?
  • Odpowiedz
  • 0
@9Japko9:

Tu trzeba każdego je)ać, kto akurat jest na topie?

Nie je...e go za to, że jest na tobie a za to, że gada głupoty jest to zasadnicza różnica.

dla mnie jest to zenujace, że polskie gówno-marki robią design ubrań 1:1 i on ma prawo to mowic.

Błagam przestańmy jako społeczeństwo wreszcie srać do własnego gniazda, co to znaczy ''polskie marki''? Tak robi dokładnie każda sieciówka praktycznie niezależnie od tego skąd
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Dobra wszystko fajnie, ale jaki to ma kuwra związek z tagami famemma czy friz?

PS. Nie no #!$%@? jakiś produktów przez sieciówki prawie 1:1 nie jest ok i gość dobrze mówi. I nie nie tylko w PL, w DE czy UK też jest to #!$%@? przez ludzi
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Akurat ma racje, nie wiem jak mozna robic zakupy w croppie, new yokerze bershka co tam jeszcze jest house? To są #!$%@? kopie 1;1 designerów, jawnie #!$%@?ą bryłę butów, styl, kolorystykę, często nawet wzory, jedyne co trzyma poziom z sieciówkowych sklepów to sklep ZARA, starają się być oryginalni, ale wciąż jakość znacznie odstaje. To samo marka 7more7 od Nitra, jak Nitrozyniaka lubie to kompletnie nie rozumiem jak on moze wypuszczac
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskaros: Przepraszam, ale cóż za głupoty pier.......sz przyjacielu. Piszesz, że New Yorker, Cropp, House, Bershka robią kopie propsując Zarę to tak jakbyś chciał jechać samochodem z włączonym hamulcem ręcznym.

To samo marka 7more7 od Nitra, jak Nitrozyniaka lubie to kompletnie nie rozumiem jak on moze wypuszczac takie ciuchy, te wzory też wygladają jakby były wzięte rodem z croppa, ale #!$%@?, widocznie są na to klienci

Właśnie na tym polega cały fenomen
  • Odpowiedz
@Cztero0404: różnica taka, że Zara robi mocne inspiracje (czasem za mocne), ale Croppy potrafią 1:1 coś podje)ać i tylko usunąć logo. Poza tym, nawet jeśli to robi, to jest to słabe

Jeszcze mówisz coś o sraniu do własnego gniazda w poście, gdzie jedziesz (ze słabego powodu) największego aktualnie streamera w PL

+ to nie jest tak, że tylko Polacy hejtują polskie sieciówki i tego problemu nie ma, bo takie Shein jest
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Zle zrozumiałeś, w tym morzu gówna to Zara jest najmniej szkodliwa ze wszystkich sieciówek i to jest fakt, wystarczy spojrzeć na wzory które są inspiracją a nie jawnym #!$%@?. Tak czy siak bym tego na siebie nie założył, ale jak już bym musiał to tam bym uczęszczał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskaros: Nie powiedziałbym, że zara jest najmniej szkodliwa to jest zwykła sieciówka w której nagminnie są rzeczy 1:1 jeśli tak mamy mówić która próbuje kreować się na jakieś premium momentami.
  • Odpowiedz