Wpis z mikrobloga

ale sukcesy z walka z bezrobociem to już nie bo nie pasuje do narracji xd


@MurLand: przecież pis nie zwalczył bezrobocia, tylko sprawił że nieroby nie rejestrują się w Urzędzie Pracy, bo żyją z socjalu i nie muszą pracować, do tego obniżyli wiek emerytalny, przez co zdrowe, 60 letnie, a w KRUSiE 55(!) letnie kobiety siedzą na emeryturze na koszt reszty społeczeństwa, bo większość z nich nigdy nie wypracowała składek, które
@digitalalchemist: I przez to ze nie czuja potrzeby wejścia na rynek pracy, wynagrodzenia i podejście do pracownika rośnie przez mniejsza ilość chętnych, wiec pośrednio to pomaga

Nie, nie jestem za pisem ale powiniene być konsekwentny w swoich poglądach, bo z twojej myśli wynika to co napisałem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

usuwam za manipulacje, na początku rządów PO bezrobocie wynosiło 12% na koniec prawie 14%. Wzrost o 2% a nie zbicie p 10%


@MurLand: A co ty pieprzysz? Na początku (2007) bezrobocie wynosiło 11.4%, a na końcu (2015) 9.8%.
@Ogau: staram się nie obrażać ludzi ale Ty chyba na prawdę nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku.

Ja nie mam zamiaru głosować na Konfederację, swój głos prawdopodobnie oddam na PiS. Jeżeli mam być w pełni szczery to druga interesującą mnie opcja jest Lewica ale odrzuca mnie ich "sojusz" z KO.

A insynuacje o tym, że gardzę swoją kobieta dają mi jasno do zrozumienia, że dalsza dyskusja nie ma sensu bo to
@MurLand: przypomnij koleżko ile była minimalna za I rządów PIS i jakie było bezrobocie wtedy (17% rejestrowane) to się pośmiejemy.

Przecież to chyba logiczne że nie ma sensu porównywać sytuacji kraju który się intensywnie rozwija od 30 lat po komunie tego co było 10 lat temu za rządów X, albo 15 lat temu za rządów Y, chyba rozumiesz ten absurd? Z definicji musiało być wtedy gorzej. To tak jakbyś porównywał gościa
@MurLand: PO #!$%@?ło taką biede i zapaść gospodarczą że PiS przez następne 8 lat miał setki ton tysięcy bankntotów na stworzenie państwa skrajnie opiekuńczego, w dodatku służącego dosłownie i w przenośni innemu państwu w stanie wojny za zaplecze logistyczne i społeczne.

Za PiSu masz niskie bezrobocie ale samymi pensjami możesz się dosłownie podetrzeć, 100zł nic już nie znaczy, gdyby nie Dino i regionalne produkty sprzedawane za pół darmo to ludzie by
@t_e_o_m_o: ja nie jestem fanatykiem, np w przypadku inflacji nie uważam, że jej wymiar to tylko PiS (zobacz sobie na to jaką inflacja była przed pandemią). I to jest ich wkład w naszą inflację. To co ja im zarzucam to odkładanie walki z nią na "po wyborach". Niebezpieczne koncentrowanie siły w jednym miejscu (Orlen) - wyobraź sobie, że kiedyś wygra jakąś partia powiązana z Rosją (np za 20lat) to będą mieć
@GladysDelKarmen: Srednia cena transakcyjna mieszkan w Warszawie w kwietniu 2013 to 7615 zl. Ponad 50% wiecej niz podawane przez ciebie 5k i to na rynku pierwotnym bo na rynku wtornym 8394. Przecietne wynagrodzenie w 2013 to 3650 brutto, ale srednia krajowa w tym kraju zarabia jakies 30% pracujacych. 70% w tamtym czasie zarabialo mniej niz 2600 na reke

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-kosztowaly-mieszkania-w-kwietniu-2013-roku-2823844.html