Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #przegryw yea, pijta ze mno kompot, w koncu podszedlem do laski ktora pracuje w sklepie i zagadalem, oczywiscie cala gadka mi wyleciała z głowy, ale gerenalne prosto z mostu przestawilem sie, poweidzielem co i jak, ona w szoku xD ale mam numer i sie umowimy potem na spokojnie za pare dni do niej zadzwonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie pierwszy raz mi sie udało
  • 21
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: z tym kilka dni to raczej nie #!$%@? cyrków za długich, bo jak jesteś zwykłym chlopem, a będziesz chciał udawać kto wie jakiego zabieganego cwaniaka, to dziewczyna od razu to wyczuje i się zrazi do Ciebie. Tym bardziej jeśli sama dała ci nr bez zbytniego proszenia się i liczy na to że coś może z tego być. Bądź naturalny.

Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZawzietyRobaczek od razu powinieneś dzwonić, dla ciebie to mega osiągnięcie wzięcie numeru i jesteś tym podjarany, ale dla niej to nic niezwykłego i za kilka dni zapomni że w ogóle istniejesz.
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: chłopie, jak już wyżej powiedzieli, skoro numer dała, to bez wpadania w przesadę typu "wysyłam smsy za 10 minut", wieczorem spokojnie umawiaj się, polecam przekręcić a nie bawić się we wiadomości, wyjdziesz na pewniejszego siebie, krótka rozmowa wystarczy na początek
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: patusa i ćpuna też wyczuwają, to jest ten typ lasek które podświadomie lgnie to tego typu wynalazków. Mam taką znajomą, nie głupia, ma swój urok... Od 15 rż do teraz (32 lvl) 5 związków(w tym jeden małżeński z 2 dzieci)- wszystkie z #!$%@? patusami ze skłonnością do przemocy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@sqt48: @La_Paz @Ryoku @Heroina340 @Sonic233_ @analogiczna @dam2k01 @Leszcz_Bagienny @QHiN @stepienz13posterunku @RyanWolf @purrminator na razie skucha mireczki :( numer "nie działa", nikt sie nie zglasza ani nie odpisuje od rana. albo się pomyliła przy podawaniu albo ja przy zapisywaniu, niestety zaraz po otrzymaniu numeru powinienem byl puścić dzwonek a tego nie zrobiłem.. pozostaje podejść drugi raz jak ja zobacze.. lipa, najgorszy mozliwy scenariusz
  • Odpowiedz