Wpis z mikrobloga

Aż smutno się robi jak się czyta /reddit starfield. Tysiące ludzi próbujący tłumaczyć każda #!$%@? rzecz w starfield jako coś zajebistego. Słabe latanie po kosmosie? Panie, tak przecież miało być. Gówniane AI? Panie przecież tak miało być, to przecie skyrim w kosmosie. Grafika z 2015? Przecież to fallout w kosmosie! Bethesda wyznacznikiem, że gra może być tylko OK i wszyscy klaszczą dupa. Jutro pogram więcej, ale póki co to jedna z najgorszych premier Aaa 2023 roku. Planowałem zarwać nockę, ale tutaj po prostu się nie chce już patrzeć na te plastikowe mordy i ruchy postaci z zeszłego wieku. #starfield #gry
  • 16
@Kraniec Moimi zdaniem latanie jest zrobione bardzo poprawnie. Walka w kosmosie też jest przyjemna. Mordy npc to faktycznie porażka choć poziom jest nierówny. Więc sensie niektóre mordy wyglądają jeszcze znośnie ale niektóre to xD. Szczególnie jak się w cyberpunka grało to widać przepaść.
@Kraniec: @ToTrocheBardziejSkomplikowane Eee tam opadnie hype, płatne boty przestaną wypisywać (ja to już teraz jestem pewien, że wydawcy mają armię opłacanych astrosufriarzy którzy bronią danej gry po netach) to siądzie jak Diablo 4 gdzie po 2 miesiącach już nikt o tym nie gada. Nie można wmówić większości ludzi, żeby poświęcili dziesiątki czy setki godzin na grę jak jest słaba/nudna. Nieważne ile się włoży w marketing i #!$%@? neta. To samo było
@Iliilllillilillili: W momencie pisania mojego posta odnosiłem się do tematu "Do people even know what they want?. Obecnie faktycznie dużo jest sensownych narzekań, ale jest równie dużo usprawiedliwiania gry i bethesdy. Teraz rozumiesz czy nadal za trudne?