Okręg nr 1 (Legnica) — Elżbieta Witek Okręg nr 2 (Wałbrzych) — Marcin Gwóźdź Okręg nr 3 (Wrocław) — Mirosława Stachowiak-Różecka Okręg nr 4 (Bydgoszcz) — Paweł Szrot Okręg nr 5 (Toruń) — Krzysztof Szczucki Okręg nr 6 (Lublin) — Przemysław Czarnek Okręg nr 7 (Chełm) — Mariusz Kamiński Okręg nr 8 (Zielona Góra) — Marek Ast Okręg nr 9 (Łódź) — Zbigniew Rau Okręg nr 10 (Piotrków Trybunalski) — Antoni Macierewicz Okręg nr 11 (Sieradz) — Joanna Lichocka Okręg nr 12 (Chrzanów) — Rafał Bochanek Okręg nr 13 (Kraków) — Małgorzata Wassermann Okręg nr 14 (Nowy Sącz) — Ryszard Terlecki Okręg nr 15 (Tarnów) — Anna Pieczarka Okręg nr 16 (Płock) — Kamil Bortniczuk Okręg nr 17 (Radom) — Marek Suski Okręg nr 18 (Siedlce) — Maria Koc Okręg nr 19 (Warszawa) — Piotr Gliński Okręg nr 20 (podwarszawski) — Mariusz Błaszczak Okręg nr 21 (Opole) — Paweł Kukiz Okręg nr 22 (Krosno) — Marek Kuchciński Okręg nr 23 (Rzeszów) —Zbigniew Ziobro Okręg nr 24 (Białystok) — Jacek Sasin Okręg nr 25 (Gdańsk) — Kacper Płażyński Okręg nr 26 (Gdynia) — Piotr Muller Okręg nr 27 (Bielsko-Biała) — Stanisław Szwed Okręg nr 28 (Częstochowa) — Lidia Burzyńska Okręg nr 29 (Gliwice) — Bożena Borys-Szopa Okręg nr 30 (Rybnik) — Bolesław Piecha Okręg nr 31 (Katowice) — Mateusz Morawiecki Okręg nr 32 (Sosnowiec) — Ewa Malik Okręg nr 33 (Kielce) — Jarosław Kaczyński Okręg nr 34 (Elbląg) — Leonard Krasulski Okręg nr 35 (Olsztyn) —Janusz Cieszyński Okręg nr 36 (Kalisz) — Marlena Maląg Okręg nr 37 (Konin) — Zbigniew Hoffmann Okręg nr 38 (Piła) — Krzysztof Czarnecki Okręg nr 39 (Poznań) — Szymon Szynkowski vel Sęk Okręg nr 40 (Koszalin) — Czesław Hoc Okręg nr 41 (Szczecin) — Marek Gróbarczyk #polityka
@brednyk: przecież nawet jeżeli by kogoś złapali to prokuratura i sądy są pisowskie - nie kojarzę, żeby goście od akcji z tym chłopaczkiem co był niby molestowany, czy ten pedałek szafarowicz odpowiedzieli za udostępnianie takich treści/pomówienia czy cokolwiek. TV z większością mediów grupy Polska Press też jest pisowska, więć dowiemy się może z Wybiórczej czy innego Oko.press, a to są przecież lewackie źródła i pewnie kłamią. Ogólnie witamy w dyktaturze, czas
Okręg nr 1 (Legnica) — Elżbieta Witek
Okręg nr 2 (Wałbrzych) — Marcin Gwóźdź
Okręg nr 3 (Wrocław) — Mirosława Stachowiak-Różecka
Okręg nr 4 (Bydgoszcz) — Paweł Szrot
Okręg nr 5 (Toruń) — Krzysztof Szczucki
Okręg nr 6 (Lublin) — Przemysław Czarnek
Okręg nr 7 (Chełm) — Mariusz Kamiński
Okręg nr 8 (Zielona Góra) — Marek Ast
Okręg nr 9 (Łódź) — Zbigniew Rau
Okręg nr 10 (Piotrków Trybunalski) — Antoni Macierewicz
Okręg nr 11 (Sieradz) — Joanna Lichocka
Okręg nr 12 (Chrzanów) — Rafał Bochanek
Okręg nr 13 (Kraków) — Małgorzata Wassermann
Okręg nr 14 (Nowy Sącz) — Ryszard Terlecki
Okręg nr 15 (Tarnów) — Anna Pieczarka
Okręg nr 16 (Płock) — Kamil Bortniczuk
Okręg nr 17 (Radom) — Marek Suski
Okręg nr 18 (Siedlce) — Maria Koc
Okręg nr 19 (Warszawa) — Piotr Gliński
Okręg nr 20 (podwarszawski) — Mariusz Błaszczak
Okręg nr 21 (Opole) — Paweł Kukiz
Okręg nr 22 (Krosno) — Marek Kuchciński
Okręg nr 23 (Rzeszów) —Zbigniew Ziobro
Okręg nr 24 (Białystok) — Jacek Sasin
Okręg nr 25 (Gdańsk) — Kacper Płażyński
Okręg nr 26 (Gdynia) — Piotr Muller
Okręg nr 27 (Bielsko-Biała) — Stanisław Szwed
Okręg nr 28 (Częstochowa) — Lidia Burzyńska
Okręg nr 29 (Gliwice) — Bożena Borys-Szopa
Okręg nr 30 (Rybnik) — Bolesław Piecha
Okręg nr 31 (Katowice) — Mateusz Morawiecki
Okręg nr 32 (Sosnowiec) — Ewa Malik
Okręg nr 33 (Kielce) — Jarosław Kaczyński
Okręg nr 34 (Elbląg) — Leonard Krasulski
Okręg nr 35 (Olsztyn) —Janusz Cieszyński
Okręg nr 36 (Kalisz) — Marlena Maląg
Okręg nr 37 (Konin) — Zbigniew Hoffmann
Okręg nr 38 (Piła) — Krzysztof Czarnecki
Okręg nr 39 (Poznań) — Szymon Szynkowski vel Sęk
Okręg nr 40 (Koszalin) — Czesław Hoc
Okręg nr 41 (Szczecin) — Marek Gróbarczyk #polityka
Ogólnie witamy w dyktaturze, czas