Wpis z mikrobloga

Witam tenisowe Mirki, jakiś czas temu pożyczyłem od znajomego rakiety z Decathlonu i poszedłem grać z moją #rozowypasek, spodobało nam się na tyle że w zasadzie jak tylko mamy okazję to idziemy na kort. Chciałem kupić nam nasze własne rakiety bo widzę że gramy coraz lepiej, i mamy na grę straszna zajawkę. I tu pojawia się moje pytanie, czy model rakiety Head MX Attitude Elite będzie dobry na nasz początkujący poziom? Dla mnie rozmiar L3 dla mojej L2. Jest tu ktoś kto zna się na sprzęcie? Czy skupiacie się głównie na guwniarze z paletkom i szkalowaniu Eurosportu? Ewentualnie co kupić do 200zł za rakietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)#tenis
  • 5
  • Odpowiedz
@Kropencjusz: To bardzo tania rakieta (~160zł) https://strefatenisa.com.pl/rakiety/seniorskie-rakiety-tenisowe/head/head-mx-attitude-elite-blue-39619, więc szału nie będzie. Jeśli masz możliwość, to podpytaj osoby (personel) na obiekcie tenisowym, powypożyczaj sobie rakiety (ok 10-20zł za godzinę) i pograj różnymi. Wtedy możesz kupić odpowiadający Wam model przyzwoitej rakiety, używkę sprzed paru lat za 200-300zł.

No ale jeśli chodzicie od niedawna na korty, to zapewne techniki w ogóle nie macie. Może wtedy rakieta nie zrobi żadnej różnicy, a będziecie się dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: Dokładnie, chodzi o to że gramy pożyczonym sprzętem, od niedawna, techniki nie ma, ale świetnie się bawimy i pewnie przygoda z tenisem będzie trwała dłużej. Może faktycznie lepiej będzie kupić bardziej przyszłościowe rakiety. Możesz coś polecić?
  • Odpowiedz