Wpis z mikrobloga

@202492: przekopiuję komentarz z innego podobnego wpisu
Niestety w tej branży wiele jest takich nerdowatych typków z wielkimi problemami z emocjami i samooceną, którym nic w życiu nie wychodzi poza byciem programistą i praca jest dla nich jedynym źródłem podbudowywania ego, z czego wynikają potem chore toksyczne relacje w miejscu pracy, bo #!$%@? nerd musi pokazać, że on jest tutaj lepszy, a inni gorsi, musi się wyżyć i nad kimś zatriumfować.
@202492: bo jestesmy lepsi od ludzi co są prostymi sprzątaczami, kasjerami, magazynierami, fizolami. My jesteśmy ambitni, dbamy o dietę, sport, sylwetkę, ubiór, zdrowie. Uczymy się po pracy, dbamy o inteligencję, nie nadużywamy przeważnie alkoholu, fajek tylko kupujemy dobry koks, nie oglądamy patusów typu magical czy fame mma.

Jesteśmy po prostu lepsi od was i tyle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@202492: Mi się wydaje, że w każdym zawodzie gdzie jest 99.9999% mężczyzn jest bardzo dużo buców. A po prostu jest hejt na programistów bo poza bucostwem mają jeszcze pieniądze.

Pomyśl ile bucostwa jest pośród Tirowców, Górników, Żołnierzy, Policjantów, Budowlańców etc.

Po prostu w każdym męskim zawodzie tak jest.


@sonoitaliano: prawda, oto dowód xDDDDD #bekaztransa
P.....c - >@202492: Mi się wydaje, że w każdym zawodzie gdzie jest 99.9999% mężczyzn ...
Dla ciebie użycie WireMocka zamiast MockMVC to jest kwestia techniczna, a dla typa to jest kwestia jego tożsamości.


@Bananek2: Ale taguj #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@202492 A i jeszcze przyszedł mi do głowy najważniejszy powód tłumaczący wszystko- FRUSTRACJA SEKSUALNA.

Programista jest najbardziej odpychającym zawodem dla kobiet jaki może wykonywać facet. Żaden
Czemu programiści to tacy cwaniacy i odpychający ludzie, z przerostem swojego ego?


@202492: Od razu widać, że nie znasz ich wielu tylko boli cię dupsko.
@202492: kasą każdemu uderza do głowy i zwykłą fryzjerka która ma top salon i skończyła zawodowke może mieć wywalone ego
Teraz niestety pieniądze są wyznacznikiem wszystkiego
@Wytentegowany: ale piertolisz siedzę w Niemcowni już 10 lat i nie uważam się za lepsza od nikogo
To czy ktoś się wywyższa to kwestia charakteru a nie dochodów , im człowiek głupszy tym bardziej butny , ile razy było że laska która pewnie zarabiała z 3 razy mnie w towarzystwie się faflunila jakby była jakaś królowa
Debilem z podniesiona głową wyżej niż trzeba można byc w każdej warstwie społecznej nawet niektóre