Wpis z mikrobloga

Ja w tym roku: (wszystko prywatnie oczywiście)
- rezonans głowy
- rezonans jamy brzusznej
- rezonans kręgosłupa
- badania krwi (3x morfologia z rozmazem manualnym, profil lipidowy, tsh, testo, prola, crp, ob)
- badania kału
- wizyty m.in. u gastrologa, dermatologa, hematologa, hepatologa, ortopedy, psychiatry, okulisty

U dentysty:
- leczenie 6 zębów
- wybielanie
- leczenie nadwrażliwości (łatanie szyjek + nakładanie preparatu przeciwko nadwrażliwości)

U ortodonty:
- zdjęcia, skany, 2x konsultacje

Muszę sobie chyba ogarnąć jakiś pakiet Premium do luxmed czy innego chvja, bo jakby to wszystko zliczyć do kupy to kupiłbym za to złomowóz z półki, w której porusza się większość p0laków :D

#zdrowie #przegrywpo30 #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club
  • 13
@bojackHorsemanPatataj: Dla mnie to jest szukanie na siłę choróbska. Miej na uwadze, że każdy lab, lekarz czy inny aktor ma swoje "widełki", którymi się posługuje by postawić diagnozę niekoniecznie pokrywającą się z prawdą. Masz lekki odchył od normy w badaniu? #!$%@? tam, trzeba Cię leczyć, bo przecież niemożliwe, że Ty masz tak naturalnie. Nie możesz mieć innego organizmu niż 99% społeczeństwa. Mam nadzieję, że zrozumiałeś przekaz. Badania badaniami, ale trzeba podchodzić
@bojackHorsemanPatataj: jesteś jakoś szczególnie chory czy hipochondrykiem? i skąd bierzesz czas na te wizyty? ja po pierwszej, na którą czas oczekiwania wynosił 2 godziny, uznałem, że nia mam czasu chorować, i tak nikt nie żyje wiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wezwoguleicstont: wiem byku. Naoglądałem się bardzo dużo cierpienia wynikającego z chorób przez ostatnie 10 lat i wiem, że to głupie, ale jak dostaję wyniki badania jakiegoś obszaru gdzie tylko zapali mi się lampka ostrzegawcza to odczuwam ogromną ulgę i spokój. Mija kilka tygodni, coś zaboli, zakręci się w głowie, coś przeczytam w necie i zaraz ląduję u lekarza.
Zdecydowanie temat pod konsultację z terapeutą i pewnie się wybiorę na jesieni o
jesteś jakoś szczególnie chory czy hipochondrykiem? i skąd bierzesz czas na te wizyty? ja po pierwszej, na którą czas oczekiwania wynosił 2 godziny, uznałem, że nia mam czasu chorować, i tak nikt nie żyje wiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@troloslaw: patrz moje wcześniejsze posty. Jestem mocno przewrażliwiony na punkcie zdrowia. Nie czekam nigdzie na wizyty bo umawiam się prze znany lekarz i zazwyczaj wizyty z dokładnością co
@bojackHorsemanPatataj: może medytacja by Ci pomogła? w większych miastach można się zapisać na takie zajęcia, a w mniejszych możesz sobie ściągnąć apkę na telefon, może warto spróbować, a kasę wydać na fajnie hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)