Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm
Mam taki historię bardziej 'ogólną' niż przykład konkretnych garnków czy innego MLMowania ale doświadczyłem tego bardziej namacalnie i coś do mnie dotarło.

Otóż po prostu sobie grywam regularnie na Orlikach w piłkę, przychodzą tacy goście X i Y. Y całkiem spoko kopie piłkę, ale gość X to imo padaka. Ciągle znana "laga na Lewego". Co drugie podanie czy strzał zwieńczone słowami "#!$%@? sory". Do obrony nie wróci. Natomiast ma czym się przepchnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) co powoduje, że w większości przypadków drużyna przeciwna krzyczy "wolny dla nas".

Ale jego mniemanie o sobie, sposób bycia i odzywki wychodzą poza skalę. Nie potrafię z gościem przebywać na tym samym boisku. Komentuje wszystko i grę wszystkich w taki sposób, że się nie da słuchać. A jest ostatni do mówienia ludziom co i jak mają robić. W takiej atmosferze po prostu nie da się grać i czuć satysfakcji ze sportu. Gdy jesteśmy we 2 na boisku, to zawsze jest kłótnia. Gość Y też potrafi powiedzieć 'kilka słów od siebie' (choć w lepszy sposób) każdemu ale nigdy nie zauważyłem, żeby cokolwiek powiedział w kierunku X.

We wtorek podczas sprzeczki z X gość Y zaczął go bronić, więc wypaliłem od niechcenia, że albo ruchają sobie siostry, albo by im piramidy poupadały, że tak liżą sobie dupy. I wiecie co na to odpowiedzieli? Że #!$%@? mi do tego w jaki sposób zarabiają xDDDDDDDDDD. Siostry to tam #!$%@? xDDDDD.

A potem wieczorem się dowiedziałem, że faktycznie, X siedzi w FMie, jego żonka w termomixach, a Y też jest zafiksowany w jakimś gównie xD

Do tej pory czytałem ten tag z lekkim przekąsem, ale #frajerzyzmlm są jednak #!$%@? na każdej płaszczyźnie życiowej xD.
damiano_polishiano - #frajerzyzmlm
Mam taki historię bardziej 'ogólną' niż przykład k...

źródło: xd

Pobierz
  • 3