Wpis z mikrobloga

@K00tek: jest bardzo dużo takich głupotek, które rażą, szczególnie osoby które mają minimalne pojęcie nt elektroniki itp, do tego absurdalne zachowania głównych bohaterek popychają durną fabułę do przodu, ogólnie można popatrzeć żeby coś brzęczało w tle i tyle w sumie.
  • Odpowiedz
  • 2
@haabero Qi Gon dostał centralnie i jeszcze go potem Maul rozciął przy wyciąganiu ostrza a ona tylko bokiem. Ale i tak powinna chociaż w zbiorniku bacta wylądować i to na długo
  • Odpowiedz
@K00tek: Miałem nadzieję, że będzie jak z Andorem. Niewiele po nim oczekiwałem a okazał się jedną z najlepszych produkcji z całego uniwersum starwars. Niestety tutaj jest zupełnie inaczej i to pod każdym względem. Fabularnie nie porywa, aktorsko słabo, szczególnie Ashoka - choć nie wiem na ile jest to wina scenariusza a na ile samej gry aktorskiej, żeby w pełni rozumieć serial trzeba znać fabułę serialu animowanego "rebelianci", no i najlepsze -
  • Odpowiedz
@K00tek: coraz gorzej, pierwszy fajny, drugi bardzo naiwny, a trzeci miał niecałe 30 minut i w sumie skończył się zanim sie zaczął, ale liczę, że się rozkręci. Na pewno nie będzie to tak słabe jak Obi-wan.
  • Odpowiedz